همکاری دوباره هوآوی و پورشه دیزاین این بار در طراحی هوآوی واچ 2

همکاری دوباره هوآوی و پورشه دیزاین این بار در طراحی هوآوی واچ 2

کمپانی هوآوی اسفند ماه سال گذشته از ساعت هوشمندی تحت عنوان «هوآوی واچ ۲» پرده برداشت که با داشتن امکاناتی مانند GPS، سنسور ضربان قلب، NFC، پشتیبانی از LTE و همچنین گواهی IP68 برای مقاومت در مقابل نفوذ آب، توجه بسیاری از علاقه مندان را به خود جلب کرد.

حالا شرکت مذکور نسخه تازه و لوکسی از واچ ۲ را با همکاری «پورشه دیزاین» معرفی کرده که به جز طراحی، تفاوت دیگری با نسخه اصلی ندارد. البته هوآوی و پورشه دیزاین پیش از این نیز در زمینه طراحی محصول با یکدیگر همکاری داشته اند که نسخه لوکس موبایل «Mate 9» حاصل این شراکت بوده است.

اعداد سرعت سنج خودرو روی قاب دور صفحه ساعت حک شده اند

هوآوی واچ ۲ پورشه دیزاین، در زمینه طراحی تغییرات جالبی داشته که به عنوان مثال می توان به طراحی قاب دور صفحه (از جنس سرامیک) به صورت گیژ سرعت سنج اتومبیل اشاره کرد. بدنه استیل ساعت نیز حالا تماماً مشکی شده و دکمه های آن در هماهنگی با دوخت دسته چرمی-پلیمری، نواری به رنگ قرمز دارند.

سایر مشخصات ساعت هوشمند هوآوی که در هر دو مدل لوکس و اصلی یکسان هستند شامل چیپست اسنپدراگون «Wear 2100»، حافظه داخلی ۴ گیگابایتی، رم ۷۶۸ مگابایتی و شیشه گوریلا گلس می شود که نسخه اصلی با قیمتی در حدود ۳۵۰ دلار، و ورژن پورشه دیزاین نیز با قیمت هنگفت ۹۲۵ دلار به فروش می رسند.

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato