انتشار تصاویری از موبایل Aquos S2 شارپ با نمایشگر بدون حاشیه 4K

انتشار تصاویری از موبایل Aquos S2 شارپ با نمایشگر بدون حاشیه 4K

تا به امروز در شایعات شنیده ایم کمپانی شارپ دو اسمارت فون بدون حاشیه را در دست توسعه دارد و تصاویر یکی از این دو موبایل، یعنی Aquos S2 مدتی پیش افشا شد. حالا تصاویر بیشتری از این موبایل در فضای مجازی منتشر شده که ما را بیش از پیش با موبایل جدید شارپ آشنا می سازند.

این تصاویر به وضوح نشان می دهند که باید منتظر موبایلی با حاشیه اندک نمایشگر باشیم و البته گفته می شود رزولوشن ۴K را مقابل دیدگان قرار خواهد داد. علاوه بر این، ظاهراً سنسور اثر انگشت نیز زیر نمایشگر تعبیه شده است؛ امری که سامسونگ قادر به پیاده سازی آن در پرچمدار گلکسی اس ۸ خود نبود.

در این رندر همچنین شاهد ماژول دوربین دوگانه نیز هستیم که چیدمانی عمودی دارد؛ شبیه به آنچه که انتظار می رود در آیفون ۸ اپل شاهدش باشیم. در نهایت و گذشته از تصویر بالا، دو تصویر زنده هم از موبایل Aquos S2 منتشر شده که در پایین قابل مشاهده هستند.

بدیهی است که شارپ هنوز صحت تصاویر بالا و قابلیت هایی که باید در Aqous S2 منتظرشان باشیم را به صورت رسمی تایید نکرده، اما خبر از برگزاری رویدادی در تاریخ ۸ آگوست (۱۷ مردادماه) داده که در جریان آن، از اسمارت فون پرچمدار و تازه خود رونمایی به عمل می آورد.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato