گزارش مالی ال جی از افزایش درآمد عملیاتی و کاهش زیاندهی بخش موبایل حکایت دارد

گزارش مالی ال جی از افزایش درآمد عملیاتی و کاهش زیاندهی بخش موبایل حکایت دارد

کسب و کار بخش موبایل ال جی اوضاع مساعدی ندارد، خصوصا بعد از اعلام آنکه ال جی جی ۶ فروش خیلی خوبی نداشته. ال جی الکترونیکس در گزارش مالی فصل دوم سال ۲۰۱۷ خود، درآمد عملیاتی ۵۸۸.۲ میلیون دلاری شرکت را از مجموع کل درآمد ۱۲.۸۹ میلیارد دلاری اعلام کرده. در حالی که درآمد عملیاتی شرکت ۱۴ درصد افزایش داشته، اما ضرر ۱۱۷.۲۷ میلیون دلاری بخش موبایل دردسر ساز شده است.

سه ماهه چالش برانگیز ال جی منجر به این شد که شرکت فروش موبایل های خود را اینگونه توصیف کنید: «فروش اسمارتفون های پریمیوم ضعیف تر از انتظار بوده و هزینه تولید قطعات نیز افزایش یافته.»

در فصل پیشین، میزان ارائه موبایل توسط ال جی ۱۰ درصد افزایش یافت و به ۱۴.۸ میلیون واحد رسید. اما در مورد میزان جی ۶ ارائه شده به بازار، هنوز حرفی به میان نیامده است و مشخص نیست.

در اصل، ضرر امسال به این مفهوم نیست که جی ۶ فروش بدتری نسبت به جی ۵ داشته. برعکس، عملکرد بخش موبایل امسال بهتر از سال قبل بوده و ضرر ۱۳۲.۱ میلیون دلاری حالا به ۱۱۷.۲۷ میلیون دلار کاهش یافته است.

خبرهای خوبی هم از آمریکای شمالی می رسد. با توجه به قیمت مناسب موبایل های ال جی، مردم این منطقه حالا علاقه بیشتری به خرید محصولات کمپانی کره ای پیدا کرده اند و ۱۳ درصد شاهد رشد فروش ال جی در این ناحیه هستیم.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato