ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

سرویس های گوگل پلی موزیک و یوتوب رد به زودی ادغام می شوند

گوگل ساعاتی پیش تأیید کرده که به زودی دو مورد از محبوب ترین سرویس های استریمینگ خود یعنی گوگل پلی موزیک و یوتوب رد را برای ارائه تجربه ای بهتر با یکدیگر ادغام می کند. ...

گوگل ساعاتی پیش تأیید کرده که به زودی دو مورد از محبوب ترین سرویس های استریمینگ خود یعنی گوگل پلی موزیک و یوتوب رد را برای ارائه تجربه ای بهتر با یکدیگر ادغام می کند. تا امروز شایعات زیادی پیرامون ادغام این دو سرویس وجود داشت، اما گوگل بالاخره امروز به طور رسمی بر این شایعات مهر تأیید زد.

Lyor Cohen از گوگل می گوید که تصمیم گیری برای ادغام این دو سرویس در جریان کنفرانسNew Music Seminar کمپانی که در نیویورک برگزار شده صورت پذیرفته است. گوگل هدف از این کار را آموزش مشتریان و افزایش تعداد مشترکان سرویس های استریم خود عنوان می کند.

به گفته آقای کوهن، گوگل ادغام این دو سرویس را جزو اولویت های مهم خود قرار داده و می خواهد که این دو را در قالب یک سرویس واحد به کاربران ارائه نماید. در حال حاضر مقامات گوگل برای چگونگی ادغام این دو سرویس مشغول مذاکره هستند تا بتوانند تجربه بهتری از قبل را برای مشتریان خود به ارمغان آورند.

«موسیقی برای گوگل اهمیت بسیار زیادی دارد و ما مشغول ارزیابی این هستیم که چگونه محصولات موسیقی خود را در یک جا گردآوری و به بهترین روش ممکن به کاربران، هنرمندان و شرکای تجاری خود ارائه کنیم. تا اطلاع ثانوی هیچ چیز برای کاربران تغییر نمی کند و در صورت انجام این کار از قبل اطلاع رسانی کامل صورت خواهد گرفت».

با این اوصاف باید منتظر ماند و دید که این ادغام در آینده به چه صورت انجام خواهد شد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی