همه چیز درباره آیفون 13
شرکت Essential سومین مدیر رده بالای خود را نیز از دست داد

شرکت Essential سومین مدیر رده بالای خود را نیز از دست داد

خبرهای بدی برای شرکت Essential و تمام طرفدارانی که امیدوار بودند این استارتاپِ زیر نظر اندی روبین، خالق اندروید به جایگاهی مهم در صنعت موبایل های هوشمند برسد در راه است. بعد از رونمایی موفقیت آمیز نخستین محصول، این شرکت به جای عرضه هرچه سریع تر Essential Phone به بازار، دائماً عرضه آن را به تعویق انداخته است.

پس از این نیز، افراد متفاوتی شروع به ترک شرکت کردند؛ منظورمان افراد میانی نیست، بلکه مدیران رده بالایی که توسط روبین انتخاب شده بودند تا تیمی قادر به رقابت با برترین دیوایس های اندرویدی و iOS موجود در بازار را شکل دهند.

ابتدای ماه جاری میلادی، اسنشال برایان والاس را از دست داد که نایب رییس بازاریابی این شرکت بود. مدت کوتاهی پس از آن هم، اندی فوش، مدیر واحد ارتباطات اسنشال را بدرود گفت. حالا امروز، نوبت به لیرون دامیر، مدیر واحد تجربه کاربری اسنشال رسیده تا جدایی خود از شرکت اندی روبین و پیوستن به گوگل را اعلام کند.

دامیر، طرح ارشد سابق webOS و Pebble از این پس به عنوان رییس واحد گوگل هوم فعالیت خواهد کرد و مدیریت تیم های طراحی تمام محصولاتی که در آینده از سوی گوگل عرضه می شود را برعهده می گیرد. گفتنی است که هفته پیش، اسنشال اعلام کرد طی هفته های آتی می توانیم منتظر عرضه نخستین اسمارت فون اش به بازار باشیم، هرچند که تاریخ دقیقی اعلام نشده است.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato