ویژگی های چند رسانه ای قدرتمند، عامل جذب کاربران به گلکسی نوت 8 خواهند بود

ویژگی های چند رسانه ای قدرتمند، عامل جذب کاربران به گلکسی نوت 8 خواهند بود

همواره یکی از نقاط قوت پرچمداران سری گلکسی سامسونگ، نمایشگرهای با کیفیت و توانمندی های چند رسانه ای بسیار خوبی بوده که این موبایل ها به کاربران ارائه می کنند.

سامسونگ بر قابلیت های چند رسانه ای پیشرفته و غنی تاکید ویژه ای دارد

حال به نظر می رسد کمپانی کره ای، در فبلت مورد انتظار بعدی خود تاکید ویژه ای روی توانمندی های مورد بحث خواهد داشت. بر اساس اخبار موجود، سامسونگ علاوه بر امکانات سخت افزاری جدید، ویژگی های نرم افزاری قدرتمندی را نیز برای گلکسی نوت ۸ تدارک دیده و قصد دارد مشتریان را بار دیگر به سمت سری نوت بکشاند. لازم به ذکر است که این احتمالات اکنون با سخنان یکی از مدیران اجرایی شرکت در جمع سرمایه گذاران قوت بیشتری گرفته است:

سری گلکسی نوت که نخستین بار در سال ۲۰۱۱ معرفی شد، ویژگی های چند رسانه ای متنوعی از جمله نمایشگر بزرگ و قلم S Pen را به مشتریان عرضه کرده که صرفاً در همین خانواده یافت می شوند. گلکسی نوت ۸ نیز کارکردهای چند رسانه ای پیشرفته تر و غنی تری خواهد داشت.

البته این سخنان جزئیات چندانی از قابلیت های جدید یا بهتر نوت ۸ را برملا نمی کنند اما ممکن است در فبلت بعدی سامسونگ، شاهد ویژگی هایی مانند پشتیبانی نمایشگر از حالت HDR یا حساسیت بیشتر قلم S Pen باشیم.

همچنین گفتنی است «دی جی کُه» معاون ارتباطات موبایل سامسونگ نیز طی اظهار نظری قول داده که گلکسی نوت ۸ بهتر، ایمن تر و بسیار نوآورانه تر خواهد بود.

تا به امروز اکثر اخبار و شایعات پیرامون پرچمدار بعدی سامسونگ، درباره ویژگی های سخت افزاری قدرتمند، ماژول دوربین دوگانه و طراحی دستگاه بوده اند اما حالا با توجه به صحبت های مقامات سامسونگ، به احتمال زیاد بخش قابل توجهی از مراسم رونمایی گلکسی نوت ۸ به تشریح قابلیت های نرم افزاری و چند رسانه ای آن اختصاص خواهد یافت.

نظرات ۵
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato