تصاویر جدید و تاریخ احتمالی معرفی نوکیا 8 منتشر شد

تصاویر جدید و تاریخ احتمالی معرفی نوکیا 8 منتشر شد

با توجه به اخبار و شایعاتی موجود، تا حدودی با مشخصات نخستین پرچمدار نوکیا تحت مالکیت «HMD Global» آشنا هستیم. البته در این میان تصاویر و رندرهای مختلفی نیز از نوکیا ۸ منتشر شده که تصور بهتری از طراحی محصول مورد بحث را به بیننده القا می کند.

یکی از مجموعه تصاویری که از نوکیا ۸ به بیرون راه یافته، عکس های مربوط به نسخه طلایی-مسی بود که یک محصول پیش نمونه را نشان می داد و موجب اظهار نظرهای متفاوتی درباره تلفن پرچمدار نوکیا شد.

دکمه فیزیکی هوم احتمالاً سنسور اثر انگشت را در خود جای داده است

حال تصاویر جدیدی از نوکیا ۸ طلایی-مسی منتشر شده که احتمال عرضه موبایل مذکور را با این رنگ افزایش می دهد. در این عکس ها، همچنان شاهد حضور دکمه فیزیکی هوم که احتمالاً سنسور اثر انگشت را نیز در خود جای داده است هستیم و در پنل پشتی نیز ماژول دوربین دوگانه (که بنا بر شایعات از لنزهای زایس بهره می برد) را می بینیم.

همچنین در یکی از تصاویر، محفظه کارت حافظه و سیم کارت نیز قابل رؤیت است که از نوع ترکیبی بوده و کاربران می توانند با استفاده از آن، دو سیم کارت یا یک سیم کارت و یک کارت حافظه را در دستگاه خود جای دهند. نکته جالب توجه اینکه در عکس های جدید، نمایشگر نوکیا ۸ روشن بوده و نشان می دهد که این دستگاه مراحل پایانی توسعه را طی می کند.

در نهایت لازم به ذکر است که بر اساس گزارش برخی از منابع، HMD Global قصد دارد در تاریخ ۱۶ آگوست (۲۵ مرداد) نوکیا ۸ را به صورت رسمی معرفی کند.

نظرات ۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato