ساعت پیش فرض اندروید O روی گوگل پلی منتشر شد

با وجود اینکه همچنان تعداد خیلی زیادی از دستگاه های اندرویدی به آخرین ورژن این سیستم عامل یعنی 7.1 آپدیت نشده اند ولی از مدت ها پیش گوگل فعالیت روی نسخه جدید اندروید تحت نام O آغاز نموده تا با آن ویژگی های جدیدی به سیستم عاملش بیافزاید.

یکی از این که قابلیت ها که ماه پیش خبرهایی مبنی بر حضورش شنیده می شد، وجود یک ساعت جدید برای اندروید O است که حالا با توجه به اطلاعات به دست آمده این ساعت انتشار یافته و کسانی که به نسخه های پیش نمایش جدیدترین سیستم عامل اندروید دسترسی دارند می توانند با رفتن به گوگل پلی آن را دانلود کنند.

متاسفانه قابلیت دریافت این اپ برای بقیه نسخه های اندروید ممکن نیست اما در صورتی که فایل نصبی آن را پیدا می کردید [لینک دانلود] می توانید به صورت دستی ساعت اندروید O را نصب کنید. جدا از بهینه سازی های مختلف، با این ساعت جدید شاهد یک تم تاریک هم هستیم تا هنگام تنظیم ساعت، فشار کمتری به چشم هایتان بیاید.

اپ جدید خیلی از قابلیت های نسخه پیشین را حفظ کرده اما همچنان شاهد تفاوت هایی هستیم؛ نه تنها رنگ آبی روشن بیشتری استفاده شده و اندازه فونت ها افزایش یافته بلکه آیکون ها هم تغییراتی داشته اند. بد نیست بدانید اندروید O یا همان اندروید 8 فعلا در فاز بتا بوده و تاریخ عرضه اش مشخص نشده است.

نظرات ۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟