تاچ کاور برای آیپد؛ نامی عجیب که در فهرست لوازم جانبی مایکروسافت دیده می شود

در زمانی نه چندان دور، مایکروسافت تحت مدیریت «استیو بالمر» با جدیت تمام به دنبال حضور در عرصه پلتفرم های مختلف بود و در همین راستا، ویندوز فون و تبلت های سرفس شکل گرفتند. اما این غول تکنولوژی زیر دست «ساتیا نادلا» اقدام به عرضه اپلیکیشن های مختلف برای iOS و اندروید کرد و بخش موبایل هم به طور کامل به دست فراموشی سپرده شد.

امروز با خبری جالب مواجهیم که می تواند به منزله آینده متزلزل تبلت های سرفس باشد: در فهرست محصولات مایکروسافت نام یک «تاچ کاور» برای آیپد به چشم می خورد.

آگهی استخدام

تاچ کاور که نخستین بار برای سرفس RT توسعه یافت، کاوری باریک و مجهز به کیبورد حساس به فشار است که به صورت مغناطیسی (آهنربایی) به دستگاه متصل شده و علاوه بر کارکرد به عنوان صفحه کلید، می تواند از دستگاه هم محافظت نماید.

طبق اسنادی که در سایت مایکروسافت مشاهده شده، این محصول به نام «تاچ کاور آیپد» و شماره مدل 1719 به زودی وارد بازار می شود. باتری 0.814 وات ساعتی در این وسیله جانبی تعبیه شده و به احتمال زیاد از ارتباط وایرلس هم پشتیبانی می نماید.

کاور مایکروسافت برای آیپد از «اسمارت کانکتور» اپل برای ارتباط با آیپد پرو هم پشتیبانی خواهد کرد، اما به نظر می رسد مایکروسافت فعلاً فقط آیپدهای معمول را به عنوان هدف اصلی خود انتخاب کرده است. حال باید دید آیا اپل، تاچ کاور های مایکروسافت را در فروشگاه های خود به فروش می رساند یا خیر.

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟