اولین اطلاعات و تصاویر از نسل تازه بی ام و X4 M POWER؛ سوپر کراس اووری برای فتح بازار

اولین اطلاعات و تصاویر از نسل تازه بی ام و X4 M POWER؛ سوپر کراس اووری برای فتح بازار

عکس های جاسوسی از نسل جدید بی ام و X4 در کارخانه این شرکت در اسپارتانبورگ ایالت کارولینای شمالی شکار شده است.

با توجه به خروجی اگزوز های ۴ گانه و اینترکولر بزرگ قرار گرفته در پشت جلو پنجره با یک M واقعی دیگر طرف هستیم و برنامه ارتقا این نسل تنها به یک کیت بدنه M ختم نخواهد شد.

سیستم تعلیق نزدیک تر به زمین، اسپویلر عقبی، چرخ های بزرگ تر مجهز به لاستیک بریجستون و سیستم ترمز جدید دیسکی سوراخ شده به همراه کلیپرهای ترمز عظیم نشان دهنده این است که با یک محصول ۶ دانگ از سوی بخش ارتقا و تیونینگ بی ام و موسوم به M طرف هستیم.

نسل بعدی بی ام و x4 از موتور۶ سیلندر خطی به حجم ۳ لیتر موسوم به S58 قدرت خواهد گرفت که یک موتور تویین توربوشارژر است.

این موتور که به احتمال بسیار زیاد در هر دو مدل X4 M و X3 M استفاده خواهد شد دارای حداکثر قدرتی معادل ۴۵۰ اسب بخار خواهد بود. نسل قبلی این موتور یعنی S55 دارای حداکثر قدرتی معادل ۴۲۵ اسب بخار بود که در هر دو مدل M3 و M4 استفاده شده بود.

تولید این خودرو از اوایل سال ۲۰۱۸ میلادی آغاز خواهد شد. به همین دلیل مدل M آن در اواخر سال ۲۰۱۸ با مدل ۲۰۱۹ عرضه خواهد شد. نسل جدید این خودرو که ظاهری کوپه مانند در دنیای SUV ها دارد به نسبت نسل فعلی خودروی بزرگ تری خواهد بود.

با توجه به گرایش عمومی مشتریان به سمت خودروهای کراس اوور و SUV می توان با اطمینان گفت که مدل های اسپرت از چنین خودروهایی از بازار پر رونقی برخوردار خواهند بود و ب ام و به عنوان صاحب سبکی در ساخت خودروهای اسپرت قصد دارد تا حداکثر استفاده را از چنین بازاری ببرد.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato