همه چیز درباره آیفون 13
اپلیکیشن کیبورد سامسونگ در گوگل پلی منتشر شد

اپلیکیشن کیبورد سامسونگ در گوگل پلی منتشر شد

اگر از صاحبان دیوایس های گلکسی اس ۸ یا اس ۸ پلاس هستید حتما خوشحال می شوید اگر بدانید که اپ کیبورد جدید سامسونگ ساعاتی پیش در گوگل پلی منتشر شده است. دسترسی به کیبورد در پلی استور به این معناست که حالا آپدیت های آن راحت تر و سریع تر به دست تان می رسند.

این موضوع می تواند به این معنا هم باشد که این کیبورد در آینده احتمالا روی دستگاه های غیر سامسونگ هم نصب بشود، کاری که بعضی از سازندگان تلفن های هوشمند اندرویدی قبلا آن را انجام داده بودند.

اما تا این لحظه فقط صاحبان آخرین پرچمدارهای سامسونگ می توانند از مزایای این کیبورد استفاده نمایند. به احتمال زیاد گلکسی نوت ۸ هم یکی از دیوایس های سامسونگ خواهد بود که از همان ابتدای عرضه از کیبورد جدید این کمپانی پشتیبانی به عمل می آورد.

سامسونگ در آخرین نسخه کیبورد تنها بعضی خصوصیات آن را ارتقاء داده و شاهد تغییر بزرگی نیستید. اما در به روز رسانی های قبلی امکان تغییر ابعاد کیبورد و دسترسی به علامت های بیشتر استفاده شده از طریق نگه داشتن انگشت روی نقطه را برای کاربران فراهم کرده بود.

با این اوصاف اگر اس ۸ یا اس ۸ پلاس دارید، شاید بد نباشد که همین حالا به پلی استور مراجعه کرده و به روز بودن اپلیکیشن کیبوردتان را بررسی کنید.

نظرات ۷
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato