نگاه نزدیک به طراحی آیفون 8 و مقایسه با مدل های فعلی [به روز رسانی]

اپل تا چند هفته دیگر موبایل های سال 2017 خود را معرفی می کند که در بین آنها، مدل برتری به نام «آیفون 8» یا «آیفون پرو» حجم زیادی از اخبار و شایعات را به خود اختصاص داده است. در این موبایل زیبا، کل پنل جلویی به نمایشگر اختصاص یافته و فقط بخش کوچکی در بالا برای تعبیه حسگرها و اسپیکر مکالمه در نظر گرفته شده.

پیش از این تصاویر و ویدیوهایی منتسب به آیفون 8 را دیده بودیم که اکثر آنها کیفیت ساخت خوبی نداشتند. حال یکی از بهترین ماکت های این دستگاه در اختیار کانال معروف MKBHD قرار گرفته که ما را با شکل و شمایل نهایی آیفون 8 آشنا می سازد.

«مارکوس برونلی» ادمین این کانال با استفاده از نرم افزارهای ویرایش ویدیویی، جدیدترین نسخه سیستم عامل iOS را هم روی این ماکت قرار داده و تقریباً همان دستگاهی که به دست خریدار نهایی می رسد را به تصویر کشیده است.

در ویدیوی زیر می توانید بررسی ویدیویی یکی از بهترین ماکت های آیفون 8 را توسط کانال MKBHD مشاهده کنید:

 

به روز رسانی:

امروز تصاویر نسبتاً واضحی از آیفون 8 منتشر شده که نشان می دهد روی بدنه این موبایل اثری از حسگر اثر انگشت نیست. با این حساب، احتمالاً فناوری تشخیص چهره نقش اصلی را در حفظ امنیت کاربر ایفا خواهد کرد.

از طرفی، تصویر منتسب به قاب محافظ آیفون 8 هم دیده می شود که روزنه ای را در پشت بدنه با طرح اثر انگشت نشان می دهد، همان جایی که لوگوی اپل قرار دارد.

نظرات ۱۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟