تاریخ رونمایی از هوآوی Mate 10 مشخص شد

تاریخ رونمایی از هوآوی Mate 10 مشخص شد

پاییز امسال برای علاقه مندان به فضای موبایل بسیار هیجان انگیز است و امروز حتی هیجان انگیزتر هم شد. شرکت چینی هوآوی با ارسال دعوتنامه ای جدید، خبر از رونمایی تلفن همراهی جدید داد: Mate 10

این دعوتنامه اطلاعات چندانی را در بر نمی گیرد و فقط عدد ۱۰ در پشت آن دیده می شود و یک جمله روی آن نوشته شده: «با دیوایسی آشنا شوید که ارزش صبر کردن را دارد». زیر آن نیز تاریخ ۱۶ اکتبر ۲۰۱۷ (برابر با ۲۴ مهر ماه) ذکر شده. بنا به نوشته روی دعوتنامه این رونمایی در مونیخ آلمان صورت می پذیرد.

طی چند هفته گذشته بازار شایعات و خبرها بسیار داغ بوده و حتی مدیرعامل هوآوی هم برای تزریق هیجان بیشتر خودش دست به کار شد. گفته شده نه تنها این موبایل از نمایشگر تمام صفحه، عمر باتری طولانی تر نسبت به دیوایس های قبلی و شارژ سریعتر بهره مند است، بلکه به گفته مدیرعامل هوآوی این دیوایس حتی از آیفون جدید اپل هم قوی تر خواهد بود.

Mate 9 تلفن همراه فوق العاده ای بود و عمر باتری و سیستم دوربین دو گانه آن بسیار تحسین برانگیز ظاهر شد اما به خاطر عرصه دیرهنگام در بازارهای جهانی، چندان مورد استقبال قرار نگرفت. گویا هوآوی این بار نمی خواهد اشتباه خود را تکرار کند.

نظرات ۱۲
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato