محمود واعظی از تداوم ارتباطش با کاربران شبکه های اجتماعی گفت

محمود واعظی از تداوم ارتباطش با کاربران شبکه های اجتماعی گفت

بعد از حدود یک هفته از معرفی وزرای جدید به مجلس شورای اسلامی دیروز بالاخره رای گیری نهایی انجام شد و محمد جواد آذری جهرمی با کسب رای اعتماد از اعضای خانه ملت سکان هدایت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات را به دست گرفت.

اما شاید یکی از اصلی ترین نقاط قوت محمود واعظی (وزیر سابق ارتباطات) که در ادامه عزل و نصب ها به عنوان رئیس دفتر رئیس جمهور منصوب گردید، توجه خوب وی به کاربران و مخاطبان شبکه های اجتماعی و در پاره ای موارد تصمیم گیری براساس خواست و نظر آنها باشد..

در همین راستا واعظی با انتشار اولین پست اینستاگرامی خود در سمت تازه اش از تداوم ارتباط و تعاملش با کاربران شبکه های اجتماعی در فضای مجازی سخن گفت.

واعظی در پست اینستاگرامی اش اینور نوشته است:

در طول چهار سال گذشته به عنوان وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، سعی کردم از طریق فضای مجازی و شبکه‌ های اجتماعی مستقیما با شما عزیزان و کاربران محترم در تعامل باشم تا از نقطه نظرات شما آگاه باشم. اکنون که در جایگاه دیگری مشغول انجام وظیفه شده‌ ام نیز همین رویه را ادامه خواهم داد و به عنوان رییس دفتر رییس جمهوری از طریق همین شبکه‌ های اجتماعی با شما کاربران عزیز همراه خواهم بود. از شما عزیزان بابت اینکه به دلیل ضیق وقت امکان پاسخگویی به همه پیام‌ های شما را نداشتم عذرخواهی می‌ کنم، اما پیام‌هایتان را می‌خوانم و از نقطه نظرات خوب‌ تان استفاده می‌کنم.

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato