همه چیز درباره آیفون 13
کاربران کم کاری گوگل را جبران کردند؛ والپیپرهای جدیدی با تم اندروید اوریو منتشر شد

کاربران کم کاری گوگل را جبران کردند؛ والپیپرهای جدیدی با تم اندروید اوریو منتشر شد

اگر فکر می کنید که گوگل با معرفی رسمی آخرین نسخه از اندروید با نام «اوریو» و آغاز عرضه آن روی بعضی دیوایس ها، تصاویر پس زمینه های گوناگونی را به اندروید ۸.۰ آورده باید بگوییم کاملا در اشتباهید. اندروید اوریو تنها با یک والپیپر جدید منتشر شد که آن هم از چند ماه پیش در دسترس کاربران قرار گرفته بود.

اما با وجود کم کاری اهالی مانتین ویو، یکی از اعضای وب سایت ردیت با نام u/CherryLax خودش دست به کار شده و چند عکس پس زمینه با طراحی متریال منتشر کرده که همگی با تم اندروید اوریو هستند و می توانید هم اکنون آن ها را برای تلفن های هوشمند خود دانلود کنید.

حالا باید ببینیم آیا این اقدام گوگل را مجاب می کند تا تصاویر پس زمینه بیشتری برای اوریو بسازد. آخرین نسخه از سیستم عامل اندروید که الهام گرفته از نام یک بیسکوئیت کرم دار است، چند روز پیش از فاز بتای عمومی/پیش نمایش توسعه دهندگان خارج شد و به پروژه متن باز اندروید پیوست.

فعلا گوگل نام ۱۱ شریک سخت افزاری خود که در آینده دیوایس هایشان میزبان اندروید ۸.۰ خواهند بود را به انتشار رسانده و احتمالا تا پایان امسال تعداد زیادی از پرچمداران ۲۰۱۷ به این نسخه آپدیت می شوند. جالب اینجاست بدانید عرضه اوریو برای بعضی دستگاه ها در حالی آغاز شده که تلفن های هوشمند کمی به اندروید نوقا بروزرسانی شدند.

نظرات ۹
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato