اسنشال فون بالاخره به دست خریدارانش رسید

اسنشال فون بالاخره به دست خریدارانش رسید

پس از کمی وقفه و البته ناکامی پدر اندروید در عمل به تعهداتش، اسنشال فون بالاخره رسما از دیروز در اختیار کاربران قرار گرفت.

شرکت تحت مدیریت اندی روبین چندی پیش توییتی را با این مضمون منتشر کرد:

آنها که بابت خرید این موبایل پول داده اند احتمالا امروز اطلاعاتی را در خصوص چگونگی دریافت آن از طریق ایمیل دریافت می کنند. از صبوری همه کمال تشکر را داریم.

در اینجا باید اشاره کنیم که موبایل ۷۰۰ دلاری روبین به تنهایی در اختیار خریداران قرار خواهد گرفت و خبری از ماژول دوربین ۳۶۰ درجه آن نیست. نکته دیگر آنکه در حال حاضر اسنشال فون فقط به رنگ مشکی براق موجود است و در فروشگاه های آنلاین گفته شده که نسخه سفید رنگ دستگاه «به زودی» عرضه می گردد. جالب آنکه در صفحات ویژه این محصول حتی نامی از نسخه مات آن به میان نیامده.

آن دسته از کاربرانی هم که بابت خرید اسنشال فون و دوربین ۳۶۰ درجه پول پرداخت کرده اند طبق اعلام شرکت صرفا موبایل را دریافت می کنند و دوربین برایشان کنار گذاشته می شود، حال آنکه دقیقا از چه زمانی در اختیارشان قرار می گیرد نکته ایست که نیازمند گذر زمان است.

تولید انبوه اسنشال فون را شروع کرده ایم تا آن را به زودی در اختیارتان قرار دهیم.

بد نیست اشاره کنیم نقدهایی هم که تا به امروز در رابطه با این اسمارت فون صورت گرفته غالبا مثبت هستند و همگی به کیفیت ساخت و زیبایی فوق العاده آن اشاره دارند. با این حال برخی وبسایت های فعال در حوزه تکنولوژی از دوربین آن خرده گرفته اند و آن را همسطح با دیگر پرچمداران حال حاضر بازار ندانسته اند.

نظرات ۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato