فیت بیت از ساعت هوشمند ورزشی Ionic رونمایی کرد

فیت بیت از ساعت هوشمند ورزشی Ionic رونمایی کرد

فیت بیت از ساعت هوشمند ورزشی Ionic رونمایی کرد

در اردیبهشت ماه امسال شایعاتی مبنی بر معرفی یک ساعت هوشمند ورزشی از کمپانی «فیت بیت» منتشر شد که محصولی را با بدنه آلومینیومی یکپارچه و بندهای قابل تعویض نشان می داد.

Ionic تا عمق ۵۰ متری ضد آب است

حال این شایعات به حقیقت پیوسته و شرکت مذکور، از نخستین ساعت هوشمند ورزشی خود تحت عنوان «Ionic» رونمایی کرده است؛ پوشیدنی مورد بحث برای مشتریانی طراحی شده که ویژگی های یک ساعت هوشمند کامل را در کنار مقاومت و قابلیت های یک مچ بند ورزشی می خواهند.

از همین رو، Ionic به بدنه ای با دوام و با مقاومت در مقابل نفوذ آب تا عمق ۵۰ متری مجهز شده، و از سنسور «SpO2» برای سنجش اکسیژن خون و همچنین GPS بهره مند بوده و می تواند فعالیت های ورزشی کاربر را ثبت و تحلیل کند.

طبق اعلام رسمی فیت بیت، محصول جدید عمر چهار روزه باتری را در شرایط کاربری استاندارد تضمین نموده و قابلیت پخش موسیقی و نمایش اعلان های تلفن همراه را نیز دارد.

لازم به ذکر است که اپلیکیشن های مخصوص Ionic از فروشگاه «Fitbit App Gallery» بوده و پس از عرضه SDK محصول مورد بحث به توسعه دهندگان در ماه آینده، به مرور زمان بر تعداد آنها افزوده خواهد شد.

ساعت هوشمند ورزشی Ionic در سه رنگ نقره ای، مشکی و نارنجی (با بند آبی) و با قیمت ۲۹۵ دلار به فروش خواهد رسید که برای سفارش بندهای اضافی، مبلغ ۳۰ دلار به رقم اصلی اضافه شده که این مقدار برای بندهای چرمی معادل ۶۰ دلار خواهد بود.

گفتنی است محصول جدید فیت بیت با نسخه های به روز اندروید و iOS سازگار بوده، و احتمالاً یک نسخه ویژه از آن با همکاری آدیداس در سال ۲۰۱۸ به بازار عرضه خواهد شد.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل