ال جی خانواده لوازم خانگی لوکس خود را با یک ماشین ظرفشویی و یک فر تازه تکمیل کرد

ال جی خانواده لوازم خانگی لوکس خود را با یک ماشین ظرفشویی و یک فر تازه تکمیل کرد

محصولات جدید ال جی، شاید مثل ماشین لباسشویی ای که می تواند به صورت همزمان دو دسته البسه را بشوید یا یخچالی که با ضربه زدن به بدنه آن قادر به مشاهده محتویات داخلش هستید هیجان انگیز نباشند، اما این کمپانی از از لوازم آشپزخانه تازه و هوشمندی رونمایی کرده که نه تنها طراحی بسیار جذابی دارند، بلکه می توانند زندگی شما را راحت تر کنند.

این لوازم آشپزخانه تازه، یک ماشین ظرفشویی و یک فر در خانواده محصولات Signature ال جی هستند و به لیست لوازم خانگی لوکس کمپانی کره ای می پیوندند. پیش از این، در نمایشگاه CES 2016 شاهد ماشین لباسشویی دوکاره ای که قادر به خشک کردن لباس ها نیز هست، تلویزیونی OLED و تصفیه کننده هوا نیز بوده ایم که همگی از اعضای خانواده Signature به حساب می آیند.

اعضای جدید خانواده LG Signature، مجموعاً ۵۱۰۰ دلار برایتان آب می خورند

LG Signature Tob Control Dishwasher، از قابلیتی به نام QuadWash بهره می برد که در واقع به چهار بازوی داخلی آن برای اسپری آب اشاره دارد. به لطف این قابلیت، ظروف بهتر و سریع تر از قبل شسته می شوند و البته برای دستیابی به این ماشین ظرفشویی، باید مبلغ بسیار بالای ۱۷۰۰ دلار را بپردازید.

از طرف دیگر، فر LG Signature Double Oven در سه مدل به دست مشتریان می رسد: مدلی الکتریکی با قیمت ۳۴۰۰ دلار، مدلی گازی به قیمت ۳۵۰۰ دلار و مدلی دوگانه با قیمت ۳۶۰۰ دلار. ضمناً قابلیت ProBake Convertion این فر نیز امکان پخش حرارت به صورت دلخواه را مهیا می کند. در نهایت گفتنی است که این دو محصول تازه، با اپلیکیشن SmartThinQ نیز سازگاری دارند.

نظرات ۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato