هدست واقعیت ترکیبی ایسوس، 535 دلار قیمت خواهد داشت

هدست واقعیت ترکیبی ایسوس، 535 دلار قیمت خواهد داشت

هدست واقعیت ترکیبی ایسوس، 535 دلار قیمت خواهد داشت

ایسوس که یکی از شرکای مایکروسافت در پروژه هدست های واقعیت ترکیبی ویندوز به حساب می آید، قصد دارد هدست جدید خود را در هفته IFA به دست توسعه دهندگان برساند. از منظر طراحی، هدست واقعیت ترکیبی ایسوس تفاوتی با سایر هدست های ویندوز ندارد و این کمپانی، وعده پشتیبانی از آزادی عمل شش درجه ای، بدون نیاز به سنسورهای خارجی را داده است.

عدم نیاز به سنسورهای خارجی، یکی از اصلی ترین خط مشی های مایکروسافت در زمینه واقعیت مجازی به حساب می آید و به همین خاطر است که نام «واقعیت ترکیبی» برای آن انتخاب شده. بسیاری از تجربیات واقعیت مجازی فعلی که برای آکیلس ریفت یا HTC Vive عرضه شده اند، از همین حالا روی پلتفرم واقعیت ترکیبی مایکروسافت هم به اجرا در می آیند و این کمپانی ردموندی قصد دارد از محتویات SteamVR نیز پشتیبانی کند.

هدست ایسوس، وزنی کمتر از نیم کیلو دارد و از این جهت، یکی از سبک وزن ترین هدست های واقعیت مجازی بازار به حساب می آید. ضمناً نمایشگر این هدست، قادر به نمایش رزولوشن ۳K است.

ایسوس برای عرضه مدل نهایی هدست واقعیت ترکیبی خود تا اواخر سال جاری میلادی برنامه ریزی کرده و بنابر اعلام رسمی کمپانی، هدست قیمتی معادل ۵۳۵ دلار خواهد داشت که به مراتب از هدست ۳۵۰ دلاری دِل گران تر به حساب می آید. البته در صورتی که به دنبال تهیه هدست دل با دو کنترلر حرکتی باشید، باید هزینه ای ۴۵۰ دلاری بپردازید و هنوز مشخص نشده که ایسوس قصد دارد این کنترلرها را در باندل خود قرار دهد یا خیر.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل