سونی از دو اسپیکر بلوتوث و یک سیستم صوتی قدرتمند رونمایی کرد

به جز تلفن های هوشمند جدید، شرکت سونی محصولات دیگری هم برای معرفی در نمایشگاه IFA 2017 داشت. اسپیکرهای بلوتوث GTK-XB60 و XB90 EXTRA BASS و همچنین سیستم صوتی MHC-V90W High Power از جمله محصولات صوتی سونی در برلین آلمان بودند.

XB60 و XB90 دو اسپیکر جدید هستند که حالا به XB20 و XB30 و XB40 می پیوندند تا سبد محصولات این شرکت کاملتر شود. XB60 از ۲ توویتر و ۲ ووفر بهره می برد و در رنگ های مشکی و آبی ارائه می شود در حالی که XB90 با ۳ توویتر و ۲ ووفر و فقط با رنگ مشکی عرضه خواهد شد. هر دو مدل دارای میکروفون داخلی هستند بنابراین می توان از آن برای گفتگو و مکالمات نیز استفاده کرد.

در مورد باتری، XB60 تا ۱۴ ساعت و XB90 تا ۱۶ ساعت کار می کند. که البته این مسئله به نحوه استفاده از آن ها بستگی دارد. خر دو اسپیکر دارای نمایشگر نیز هستند که حین پخش موسیقی در تاریکی می تواند جلوه بخش محیط باشد.

جدا از این دو عضو کوچک، سونی از MHC-V90W High Power نیز پرده برداری کرد که سیستم قدرتمندی بوده و ۱.۷ متر ارتفاع آن است. ۴ توویتر، ۴ اسپیکر و ۲ ووفر دارد که از پایین ترین صداها تا بالاترین ها را می تواند به خوبی پخش کند.

اسپیکرهای بلوتوث در ماه سپتامبر با قیمت های ۳۴۹ برای XB60 و ۴۹۹ برای XB90 عرضه می شوند ولی MHC-V90W که ۱۳۰۰ دلار قیمت دارد، قرار نیست تا ماه اکتبر به بازار آید.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟