اسپیکر هوشمند تازه هارمان، شبیه به یک خردکن آشپزخانه است

اسپیکر هوشمند تازه هارمان، شبیه به یک خردکن آشپزخانه است

کمپانی هارمان کاردون به تازگی از اسپیکر هوشمندی به نام Allure رونمایی کرده از دستیار دیجیتالی الکسا بهره می برد اما از منظر طراحی، هیچ چنگی به دل نمی زند. این اسپیکر تازه، چهار میکروفون داشته، صدا را به صورت ۳۶۰ درجه ای پخش می کند و به شما اجازه می دهد موسیقی هایتان را از طریق بلوتوث استریم کنید.

اما مشکل اصلی این اسپیکر، به همان طراحی نه چندان دلچسب باز می گردد. مشخصاً هارمان کاردون به عنوان یکی از پیشتازان بازار لوازم صوتی، از تواناهای بالایی برای طراحی یک اسپیکر خوش منظر برخوردار است و اسپیکر مبتنی بر کورتانای Invoke که اوایل امسال عرضه شد مثالی برای اثبات این مسئله است. اما اسپیکر جدید Allure، بیش از آنکه شبیه به یک اسپیکر قدرتمند و دلفریب باشد، شبیه به خردکن های مخصوص به آشپزخانه است.

اسپیکر Invoke هارمان کاردون

از سوی دیگر، این سوال مطرح می شود که کمپانی هارمان که یکی از زیرمجموعه های سامسونگ به حساب می آید، چرا به جای استفاده از دستیار بیکسبی، به استفاده از کورتانا و الکسا روی آورده است؟ اما همچنان سوال اصلی این است که Allure اصلاً چگونه از واحد تحقیق و توسعه خارج شده و به شکل محصولی واقعی درآمده؟ البته اگر منصف باشیم، صدای دستگاه ممکن است از ظاهر ناپخته اش بهتر باشد، اما هنوز فرصتی برای تست دستگاه فراهم نشده است.

در نهایت گفتنی است که اسپیکر هوشمند Allure قرار است زمستان آتی با قیمت ۲۴۹ دلار در خرده فروشی آمازون عرضه شود. یا اینکه می توانید یک آمازون اکو و یک خردکن واقعی بخرید و حداقل ۵۰ دلار سود کنید.

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato