تنها سه روز پس از عرضه بتای هشتم iOS 11، بتای نهم منتشر شد

تنها سه روز پس از عرضه بتای هشتم iOS 11، بتای نهم منتشر شد

سه روز پیش و یک هفته بعد از عرضه بتای هفتم iOS 11، کمپانی اپل بتای هشتم جدیدترین ورژن سیستم عامل خود را برای توسعه دهندگان و تست کننده های نسخه بتا منتشر کرد تا آن ها با جدیدترین قابلیت های iOS 11 آشنا شوند. چون به رونمایی از آیفون ۸ نزدیک می شویم، خیلی از کاربران گمان کردند که بتای هشتم آخرین نسخه آزمایشی خواهد بود.

iOS 11 از برنامه های ۳۲ بیتی پشتیبانی نمی کند و به همین خاطر نزدیک به ۱۸۰ هزار برنامه روی این سیستم عامل اجرا نخواهد شد

با این وجود ساعاتی پیش کمپانی اپل طی اقدامی بتای نهم سیستم عامل خود را در دسترس قرار داد. نسخه آزمایشی که تغییرات زیادی نسبت به گذشته نداشته و اطلاعات به دست آمده نشان می دهند که با آن تنها شاهد بهبود عملکرد سیستم عامل و رفع بعضی باگ های iOS 11 هستیم.

توسعه دهندگان با رفتن به پورتال مربوطه اپل یعنی developer.apple.com به این نسخه از بتا دسترسی پیدا کنند. اگر هم توسعه دهنده نیستید و دوست دارید بتای نهم iOS 11 را تجربه نمایید، باید در وب سایت beta.apple.com به عنوان تست کننده نسخه آزمایشی ثبت نام کنید.

برای اطلاعات بیشتر می توانید این مقاله آموزشی را بخوانید. بد نیست بدانید دوازدهم سپتامبر امسال (۲۱ شهریور) کمپانی اپل در رویدادی از آیفون های بعدی خود رونمایی می کند. بنابراین می توانیم انتظار داشته باشیم نسخه نهایی iOS 11 تا پیش از این تاریخ به انتشار برسد.

ویجیاتو

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato