«شاتل موبایل» با پیش شماره 0998 رسماً آغاز به کار کرد

سیم‌کارت‌های اپراتور نسل جدید تلفن همراه «شرکت توسعه ارتباطات همراه شاتل» با نام تجاری «شاتل موبایل» از امروز وارد بازار تلفن همراه کشور می‌شوند. این سیم‌کارت‌ها ارائه خدماتی مانند مکالمه، پیامک و اینترنت مبتنی بر نسل سوم و چهارم شبکه موبایل را برای کاربران به ارمغان می‌آورند و با پیش شماره ۰۹۹۸ در اختیار مشتریان قرار خواهند گرفت. 

شاتل موبایل امروز صبح با برگزاری مراسمی که پوشش زنده آن را در دیجیاتو مشاهده کردید، از ارائه سیم‌کارت‌های خود با پیش شماره ۰۹۹۸ و کد یک خبر داد.  این شرکت می‌گوید که مهمترین ویژگی خدمات سیم‌کارت‌هایش، آغاز نخستین تجربه حقیقی همگرایی خدمات ثابت و سیار، دسترسی به شبکه های با کیفیت نسل سه و چهار، امکان ارائه خدمات ترکیبی پیش و پس پرداخت برای اولین بار در ایران، مکالمه و پیام‌رسانی ابری، خدمات رومینگ بین الملل مقرون به صرفه، خدمات محتوایی مکمل و سرگرمی در کنار ارائه طرح‌های تعرفه و بسته های ترکیبی مقرون به صرفه با قابلیت انتقال بخشی از حجم باقی مانده بسته های دیتا به دوره بعد است.

«آرش کریم‌بیگی»، مدیرعامل شاتل موبایل نیز در رابطه با این اپراتور خبر داد که دیتای آن صرفاً با نسل‌های 3، 3.75، 4 و 4.5 کار می‌کند و اینترنت نسل دوم یا 2G در آن ارائه نمی‌شود و مشترک برای دریافت خدمات اینترنت، باید موبایلی داشته باشد که دست کم از نسل سوم شبکه همراه پشتیبانی کند.

کریم بیگی محصولات شاتل موبایل را سیم‌کارت‌های 3G/4G پس‌پرداخت، پیش‌پرداخت (هیبرید) و توریست عنوان کرد و گفت: «خدمات موردنیاز مشترکان شاتل موبایل به صورت دوگانه یا همان هیبرید هم ارائه خواهد شد به‌طوری‌که مشترکین شاتل موبایل برای اولین بار در ایران می‌توانند بخشی از خدمات را به صورت پیش‌پرداخت و بخشی را به صورت پس‌پرداخت دریافت کنند. همچنین سیم‌کارت توریست نیز به عنوان یک محصول جدید از سوی شاتل موبایل وارد بازار خواهد شد.»

به گفته مدیرعامل این اپراتور، شاتل موبایل در حال حاضر می‌تواند در ۵۸۰ شهر به کاربران سرویس دهد. وی خبر می‌دهد که شاتل موبایل یک اپراتور مجازی کامل یا «Full MVNO» است: «شاتل موبایل تنها اپراتور حقیقی نسل جدید تلفن همراه در ایران است که به جز شبکه دسترسی رادیویی، از تمامی اجزای هسته شبکه دیتا برخوردار است و نسبت به پیاده سازی، نصب و راه‌اندازی آنها اقدام کرده است.»

شاتل موبایل تصمیم دارد ۲۲ بسته متنوع را در اختیار کاربران قرار دهد اما در صورتی که کاربر تصمیم به استفاده آزاد و بدون بسته از سیم کارت خود داشته باشد، تعرفه‌ها به این شرح خواهد بود:

  • هزینه هر دقیقه مکالمه درون شبکه 555 ریال

  • هزینه هر دقیقه مکالمه خارج شبکه 888 ریال

  • پیامک انگلیسی 222 ریال

  • پیامک فارسی 111 ریال

  • پیامک خارج از کشور 1500 ریال

  • اینترنت همراه به ازای هر کیلوبایت 0.075 تا 0.6 ریال

اما جدا از خدمات تماس، کریم بیگی اشاره می‌کند که در آینده‌ای نزدیک، شاتل موبایل تصمیم دارد خدمات اینترنت نسل چهار ثابت خود را نیز ارائه دهد. به گفته او، TD-LTE شاتل بر بستر فرکانس ۲۶۰۰ مگاهرتز ارائه می‌شود.

این اپراتور جدید همچنین می‌تواند در قالب راهکارهای سازمانی، سیم‌کارت‌هایی را با نام و نشان شرکت‌ها ارائه دهد تا آنها نیز بتوانند سیم کارت‌ها را در اختیار مشتریان، کارمندان یا هواداران خود قرار دهند. کریم‌بیگی همچنین اشاره می‌کند که شاتل موبایل قادر است به اپراتورهای مجازی دیگری که می‌خواهند با برندسازی، سیم کارت‌های خودشان را بفروشند سرویس دهد.

کریم‌بیگی تاکید می‌کند که چشم‌انداز این اپراتور، «آسان‌تر و لذت‌بخش‌تر کردن زندگی مشتریان» است و می‌خواهد با ارائه خدمات هوشمندانه، راهکارهای خلاقانه، محصولات نوآورانه و تجربیات سرگرم‌کننده آسان از دنیای حقیقی و مجازی، زندگی مشتریانش را لذت بخش‌تر کند.

مدیرعامل شاتل موبایل، کانال‌های فروش خدمات این اپراتور را فروش تلفنی از طریق شماره 09981000000، وب‌سایت شاتل موبایل به نشانی www.Shatelmobile.ir، و ۴۰۰ نقطه فروش انحصاری و بالغ بر 500 توزیع کننده و فروشگاه ذکر کرد.

نظرات ۲۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟