اپسون پروژکتور لیزری کوتاه برد LS100 را معرفی کرد

اپسون پروژکتور لیزری کوتاه برد LS100 را معرفی کرد

شرکت اپسون (Epson) به تازگی پروژکتور لیزری کوتاه برد جدیدی را معرفی کرده که با قرار گرفتن در فاصله چند سانتیمتری از دیوار، می تواند تصویری ۷۰ الی ۱۳۰ اینچی را به نمایش بگذارد.

پروژکتور اپسون ۲۲ هزار دلار ارزان تر از محصول سونی است

در دورانی که نمایشگرها و محتوای ۴K روز به روز محبوبیت بیشتری پیدا می کنند، پروژکتور سینمای خانگی LS100 اپسون به رزولوشن تمام اچ دی محدود است و از این نظر یارای رقابت با پروژکتور ۴K HDR سونی را ندارد، اما برخلاف سونی که ۲۵۰۰۰ دلار از شما طلب می کند، خوشبختانه قیمت ۳۰۰۰ دلاری محصول اپسون بسیار معقول به نظر می رسد.

پروژکتور LS100 اپسون به سه درگاه HDMI مجهز شده و روشنایی ۴۰۰۰ لومن آن می تواند در نور عادی محیط هم تصاویر زنده و شفافی را پخش نماید. نسبت کنتراست اسمی ۲۵۰۰۰۰۰:۱ هم به افزایش کیفیت تصویر کمک خواهد کرد.

LS100 را می توان مناسب افرادی دانست که به نمایشگری غول آسا نیاز دارند، اما نمی خواهند یک قطعه بزرگ شیشه ای و قاب اطراف آن به زیبایی دکوراسیون منزلشان لطمه بزند.

از آنجا که LS100 می تواند تصویر وسیعی را در فاصله بسیار کم تشکیل دهد، بسیار بهتر از پروژکتورهای معمولی خواهد بود که روی میز وسط اتاق قرار می گیرند یا از سقف آویزان می شوند.

منبع نور لیزری این محصول اپسون علاوه بر تولید رنگ بهتر و روشنایی بیشتر، حداقل ۱۰ سال دوام می آورد. پروژکتور LS100 از پاییز امسال وارد بازارهای جهانی خواهد شد.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato