تاخیر طولانی در عرضه آیفون 8 سبب خواهد شد مشتریان به سراغ موبایل های دیگر بروند

تونی ساکوناگی، تحلیلگر موسسه Bernstein معتقد است اگر عرضه مدل سالگرد ده سالگی آیفون برای مدتی طولانی به تعویق بیفتد، مشتریان در نهایت به سراغ موبایلی دیگر از تولیدکننده ای دیگر خواهند رفت. به گفته ساکوناگی، مشتریان تا سه هفته حاضر به صبر خواهند بود و با نزدیک شدن به فصل تعطیلات کریسمس، پس از این بازه زمانی به سراغ محصولی دیگر رفته و از اپل فاصله می گیرند.

اپل تا به امروز در تولید موبایلی که با نام های آیفون 8، آیفون اکس یا آیفون ادیشن شناخته می شود با تاخیرهای گوناگونی مواجه شده است؛ مشکلاتی که از جمله آنها می توان به کمبود پنل های تامین شده OLED اشاره کرد. اپل نیاز دارد این پنل ها در زمان مقرر به خطوط تولید آیفون رسیده و روی دستگاه سوار شوند. گفتنی است ماه گذشته، یکی از مدیران فاکسکان در صفحه Weibo خود نوشت که 40 درصد از پنل های OLED دریافتی، امتیاز لازم برای قرارگیری روی موبایل های آیفون را کسب نمی کنند.

تا کمتر از یک هفته دیگر، اپل قرار است آیفون اکس را در مراسمی معرفی کند و انتظار می رود موبایل های آیفون 7 اس و 7 اس پلاس نیز در کنار آن رونمایی شوند. گفته می شود پیش فروش دستگاه از روز 15 سپتامبر آغاز می گردد و انتظار می رود مدل های 2017 آیفون، حدود یک هفته بعد به دست مشتریان برسند.

Mobit

علاوه بر این ها، در شایعات شنیده ایم که آیفون اکس قیمتی بین 999 الی 1199 دلار خواهد داشت؛ ارزان قیمت ترین مدل، 64 گیگابایت حافظه داخلی دارد و دو مدل دیگر با حافظه های 256 و 512 گیگابایت هم روانه بازار خواهد شد.

Mobit

نظرات ۱۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟