احتمال به تاخیر افتادن عرضه چیپست اسنپدراگون ۸۳۶ تا سال آینده میلادی

احتمال به تاخیر افتادن عرضه چیپست اسنپدراگون ۸۳۶ تا سال آینده میلادی

در مدت اخیر شایعات مختلفی در خصوص چیپست پرچمدار جدید کوالکام در فضای مجازی منتشر شده، اما آن طور که به نظر می رسد نمی بایست تا پیش از پایان سال جاری میلادی انتظار عرضه اسنپدراگون ۸۳۶ را داشته باشیم.

احتمالاً پیکسل های گوگل بدون این چیپست رونمایی شوند

قبل از این گفته شده بود که پادشاه جدید قلمروی پردازشگرهای موبایل قرار است قدرت بخش نسل دوم موبایل های پیکسل گوگل باشد، گجت هایی که وعده رونمایی از آنها در پاییز امسال داده شده. حال با توجه به شنیده های اخیر به نظر می رسد گوگل یا باید به اسنپدراگون ۸۳۵ بسنده کند، و یا عرضه پیکسل ۲ و پیکسل ۲ XL را به تاخیر بیاندازد.

بر طبق ادعای افشا کننده مشهور ایوان بلس، کوالکام پیش از این به گوگل قول داده بود که چیپست جدیدش را تا پاییز آماده عرضه نماید، اما بعدتر به دلیلی اعلام نشده خبر از عملی نشدن این وعده داده است.

البته این تاخیر احتمالاً چندان هم طولانی نخواهد بود، چرا که حالا ورود اسنپدراگون ۸۳۶ برای اوایل سال ۲۰۱۸ برنامه ریزی شده است. طبق برخی شنیده ها احتمال آن وجود دارد که این محصول با برند و نامی متفاوت معرفی و به بازار عرضه شود.

با همه این ها، نباید چنین تاخیری چندان هم ناراحت کننده دانست. چیپست اسنپدراگون ۸۳۵ هنوز هم یک گزینه عالی و قدرتمند برای هر موبایل پرچمداری به حساب می آید و به طور حتم پیکسل های جدید گوگل نیز با بهره مندی از آنها هیچ کم و کسری در زمینه قدرت پردازشی احساس نخواهند کرد.

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato