سریع و خشمگین؛ برابوس 700 به فرانکفورت می رود

سریع و خشمگین؛ برابوس 700 به فرانکفورت می رود

سریع و خشمگین؛ برابوس 700 به فرانکفورت می رود

مرسدس E63 S AMG جدید در حالت استاندارد قدرتمندترین خودروی کلاس خود به شمار می رود، اما ظاهرا میزان خروجی آن چندان مورد رضایت برابوس نبوده و این تیونر نام آشنا با انجام تغییراتی در قسمت های مختلف موتور، توان و عملکرد آن را ارتقا داده است.

این سدان آلمانی که اکنون می توان آن را رقیبی برای بسیاری از اتومبیل های اسپورت بر شمرد، بعد از اعمال تغییرات به برابوس ۷۰۰ تغییر نام یافته و قرار است به همراه S65 AMG کابریوله در نمایشگاه خودروی فرانکفورت رونمایی شود.

ظاهر برابوس ۷۰۰ به لطف رنگ مشکی و بهره گیری گسترده از اجزای فیبرکربنی مثل دیفیوزر، رکاب های جانبی و بالچه های متعدد جذاب تر از قبل شده؛ رینگ های ۲۱ اینچی با طرح های متنوع، اگزوز استیل با خروجی های B شکل و کاهش ارتفاع تا ۲۰ میلی متر نیز مکمل زیبایی های ظاهری این سدان بسیار سریع هستند.

در داخل کابین، مهندسین برابوس از ترکیب رنگ مشکی و قرمز به بهترین شکل ممکن بهره برده و فضایی هیجان انگیز خلق کرده اند.

این تیونر خوشنام برای افراد علاقه مند امکان سفارش پدال های تعویض دنده آلومینیومی، قفل خاص درها، تزیینات فیبر کربنی، زیرپایی های جدید مرغوب و نشان های حک شده بر روی چارچوب درها را نیز فراهم کرده است.

همانطور که از نام این پروژه مشخص است، متخصصین برابوس ۷۰۰ اسب بخار قدرت و ۹۵۰ نیوتن متر گشتاور از موتور ۴ لیتری V8 توئین توربو E63 S AMG استخراج کرده اند. بد نیست بدانید این موتور در حالت استاندارد ۶۱۰ اسب بخار قدرت و ۸۵۰ نیوتن متر گشتاور تولید می کند.

با این نیروگاه توانمند، برابوس ۷۰۰ برای رسیدن به سرعت ۱۰۰ کیلومتر در ساعت فقط به ۳.۲ ثانیه زمان نیاز دارد که اندکی بهتر شده است؛ نهایت سرعت آن نیز بدون تغییر در ۳۰۰ کیلومتر در ساعت به صورت الکترونیکی محدود شده است.

البته ظاهرا در آینده امکان برداشتن این محدودیت میسر شده و دست پرورده جدید برابوس خواهد توانست سرعت های بالاتر از ۳۰۰ کیلومتر را نیز تجربه کند.

ویجیاتو

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل