افزایش قیمت تمامی مدل های آیپدپرو با ظرفیت های ۲۵۶ و ۵۱۲ گیگابایت

بعد از مراسم شب گذشته اپل و معرفی چندین محصول تازه، این شرکت به آرامی و در سکوت خبری قیمت تمامی مدل های آیپد پرو ۲۵۶ و ۵۱۲ گیگابایتی اش را افزایش داد.

به این ترتیب همه مدل های آیپد پرو با ظرفیت های ذکر شده و البته نسخه ۱۲.۹ اینچی آن از این پس ۵۰ دلار گران تر هستند. در مورد نسخه ۱۰.۵ اینچی این تبلت باید بگوییم که اپل حالا مبلغی در حدود ۶۴۹ دلار را برای نسخه ۶۴ گیگابایتی اش از کاربران خود طلب می کند و علاقمندان به نسخه های ۲۵۶ و ۵۱۲ گیگابایت هم باید به ترتیب مبالغی برابر با با ۷۹۹ دلار و ۹۹۹ دلار را پرداخت کنند.

با تغییرات جدید، نسخه ۶۴ گیگابایتی آیپد پرو ۱۲.۹ اینچی برابر با ۷۹۹ دلار و نسخه ۲۵۶ گیگابایتی اش ۹۴۹ دلار قیمت دارد و اگر هم به فضای ذخیره سازی بیشتری نیاز داشته باشید نسخه ۵۱۲ گیگابایتی این محصول در حدود ۱۱۴۹ دلار برایتان آب می خورد. گفتنی است تمامی نسخه های دارای قابلیت تماس صوتی از محصولات ذکر شده در بالا را هم باید ۱۳۰ دلار بیشتر حساب کنید.

ظاهرا گران شدن محصولات گروه حافظه علت اصلی این افزایش قیمت بوده

تا امروز نسخه های ۶۴، ۲۵۶ و ۵۱۲ گیگابایتی آیپد پرو ۱۲.۹ اینچی به ترتیب ۷۹۹، ۸۹۹ و ۱۰۹۹ دلار قیمت داشتند در حالی که نسخه ۱۰.۵ اینچی آن نیز به ترتیب ۶۴۹، ۷۴۹ و ۹۴۹ دلار قیمت گذاری شده بود.

هنوز مشخص نشده که اپل چرا قیمت این محصولات را افزایش داده اما گمانه زنی ها حکایت از آن دارند که بالا رفتن قیمت محصولات مرتبط با گروه حافظه علت اصلی این تصمیم بوده.

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟