بالاخره پای اپلیکیشن Trello به پلتفرم های دسکتاپ هم باز شد

بالاخره پای اپلیکیشن Trello به پلتفرم های دسکتاپ هم باز شد

سازندگان Trello ساعاتی پیش ضمن اعلام به روز رسانی اپلیکیشن، از انتشار نسخه های دسکتاپ آن برای پلتفرم های ویندوز و مک خبر داده اند. اگر شما هم جزو میلیون ها طرفدار ترلو هستید، احتمالا کار کردن با آن در محیط مرورگر برایتان کار چندان راحت و خوشایندی نبوده است.

اما خوشحال باشید، چرا که با انتشار نسخه دسکتاپ اپلیکیشن تمام این مشکلات از سر راهتان برداشته می شود و می توانید به قابلیت هایی مثل نوتیفیکیشن های بومی و میان برهای قابل شخصی سازی دسترسی داشته باشید.

تیم ترلو در حال حاضر نسخه مک اپلیکیشن را منتشر کرده، اما اعلام کرده که کاربران ویندوز برای دریافت آن باید تا فردا منتظر بمانند. اما در کنار انتشار اپلیکیشن های دسکتاپ، سرویس ترلو قابلیت های جدیدی را هم دریافت کرده که از جمله آن ها می توان به انتقال بردهای ترلو به اپلیکیشن هایی مثل Bitbucket و Dropbox Paper (که هر دو مثل ترلو ابزاری برای برقراری ارتباط گروهی و افزایش بهره وری تیمی هستند) اشاره کرد.

به لطف این قابلیت جدید می توانید کارت ها و بردهای ترلو را از طریق لینک های مخصوص در وبسایت های پشتیبانی کننده از جاوا اسکریپت به نمایش بگذارید. مضاف بر این، کارت های ترلو حالا امکان پیش نمایش تصاویر را هم دارند.

شایان ذکر است که خریداری شدن ترلو توسط کمپانی Atlassian نقش مهمی در طراحی و انتشار سریع نسخه های دسکتاپ اپلیکیشن داشته است. برای دانلود نسخه مک می توانید همین حالا به اپ استور مراجعه نمایید.

نظرات ۶
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato