همه چیز درباره آیفون 13
راک استار نظر سنجی جدیدی را در رابطه با Red Dead Redemption 2 برگزار می کند

راک استار نظر سنجی جدیدی را در رابطه با Red Dead Redemption 2 برگزار می کند

راک استار به تازگی نظرسنجی جدیدی را در مورد پروژه محبوب در دست ساخت خود یعنی Red Dead Redemption 2 منتشر کرده است. قسمت قبلی از این سری، با عرضه در سال ۲۰۱۰، به یکی از موفق ترین عناوین نسل گذشته بازی های ویدیویی تبدیل شد.

سال گذشته، سرانجام ساخت قسمت دوم این مجموعه بعد از هفت سال توسط راک استار تایید شد. این بازی در ابتدا برای عرضه در پاییز سال جاری زمان بندی شده بود، اما راک استار، بازی را  برای افزایش کیفیت فنی بیشتر، تا اوایل سال آینده میلادی تاخیر زد.

لازم به ذکر است که از زمان انتشار اولین تریلر از Red Dead Redemption 2، راک استار هیچگونه اطلاعت مشخصی را از این عنوان منتشر نکرده است. البته به نظر می رسد که تبلیغات و بازاریابی های  مربوط به این بازی در حال آغاز شدن است.

یکی از اولین اقدامات در این زمینه، برگزاری نظرسنجی جدیدی از جانب راک استار در رابطه با این بازی محسوب می شود. طی این نظر سنجی، سوالاتی مبنی بر چگونگی آشنایی هواداران  با قسمت دوم Red Dead Redemption و یا تمایل یا عدم تمایل آن ها نسبت به پیش خرید این بازی، پرسیده شده است.

به نظر می رسد که با نزدیک شدن به سال آینده میلادی، اطلاعات منتشر شده از این بازی نیز افزایش یابد، مراسمی مانند «رویداد پلی استیشن» در ماه دسامبر سال جاری نیز، زمان مناسبی برای انتشار یک تریلر از بازی خواهد بود.

به نظر می رسد که راک استار در آینده نزدیکی، قصد جذب توجهات به بازی مورد انتظار خود را خواهد داشت و علاقه مندان بزودی اطلاعات بیشتری را از یکی از مورد انتظار ترین بازی های سال آینده میلادی، دریافت خواهند کرد.

نظرات ۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato