قطع دست هم تیمی؛ عاقبت خیانت در بازی چندنفره

قطع دست هم تیمی؛ عاقبت خیانت در بازی چندنفره

به طور معمول خیانت در بازی ها، به سرعت با واکنش سایر هم تیمی ها روبرو خواهد شد؛ البته اگر در بازی EVE Online دست به این کار بزنید، ممکن است توسط هم تیمی خود، به قطع دست تهدید شوید.

در دوشنبه گذشته، یکی از  بزرگ ترین تیم های حاضر در این بازی چندنفره علمی تخیلی، یکی از اعضای ارشد خود را محروم کرد. به تازگی جزییات بیشتری از دلایل اتفاق افتادن این محرومیت منتشر شده است.

داستان از آن جا شروع شد که حرکت غافلگیر کننده ای از رهبر تیم CO2 در بازی که قبل از رخ دادن کودتا، ۴۰۰۰ بازیکن در فهرست خود داشت، رخ داد.

رهبر این تیم با نام مستعار Gigx ، پیامی به تمام اعضای تیم برای پیدا کردن نام واقعی، آدرس محل سکونت و اطلاعات دیگر از فردی خیانتکار که اطلاعات اتحاد را برای سایر رقبا فاش کرده بود، داده و جدا از آن، پیام های تهدید آمیزی را  با محوریت قطع دست به فرد خاطی در چت بازی ارسال کرده است.

سرانجام پس از تهدید های Gigx علیه بازیکن متقلب، پیامی از بخش پشتیبانی بازی مبنی با محوریت منع ادامه حضور این بازیکن در EVE Online، برای او ارسال شد. مطابق محتوای این پیام، مسئولین بازی، وی را به دلیل تهدید کردن یک بازیکن دیگر در زندگی واقعی، برای همیشه از حضور در سرورهای این بازی محروم کرده اند.

لازم به ذکر است که بدون حضور او، امکان از هم پاشیدن یکی از بزرگترین اتحاد های حاضر در این بازی وجود دارد. اتفاقی که در تاریخ EVE Online بی سابقه است.

به نظر می رسد که با گسترش بازی های آنلاین، رقابت روز افزون در این عناوین نیز بیشتر و جدی تر از گذشته شده است. به نظر شما آیا این موضوع، تبعاتی را برای دنبال کنندگان این سبک بازی ها به دنبال خواهد داشت؟

نظرات ۹

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato