معرفی ExactlyAppBot؛ رباتی برای تقویت دایره لغات انگلیسی

یادگیری زبان انگلیسی و فقر دایره لغات مردم پیرامون این زبان به یکی از معضلات جامعه ما تبدیل شده است. از هر کسی هم که می پرسیم مشغله روزانه و نبود وقت کافی را مانعی بر سر راه فراگیری این زبان می داند. حقیقت آن است که به سبب گسترش زبان انگلیسی در سطح جهان و کاربردهای آن در ایجاد ارتباط میان ملت های مختلف، یادگیری آن به امری حیاتی برای همگان بدل گشته.

با پیشرفت تکنولوژی و ظهور شبکه های اجتماعی خلاق و نوآوری چون تلگرام، ربات ها نیز هر روز شکل و رنگ تازه ای به خود می گیرند. امروز و در یکی دیگر از سری معرفی ربات های تلگرام قصد داریم ربات ExactlyAppBot@ را برایتان معرفی کنیم. با استفاده از ربات فوق قادر هستید زبان انگلیسی را فرا گرفته و به تقویت دایره لغات خود بپردازید.

برای دسترسی به این ربات کافی است از آیدی ExactlyAppBot@ استفاده کرده و یا روی این لینک کلیک کنید و پس از باز شدن صفحه ربات روی start/ ضربه بزنید. با انجام این کار ربات اطلاعات مورد نیاز را در اختیار شما قرار داده و همچنین طرز استفاده از امکاناتش را به کاربر آموزش می دهد. این ربات قصد دارد با تکنیک تکرار مکرر شما را در یادگیری لغات انگلیسی یاری نماید.

پس از مرحله آموزشی تنها کافیست لغت مورد نظر خود را برای ربات بفرستید تا بدین واسطه ربات توضیحات تکمیلی را درباره معنای آن کلمه برای شما ارسال کند. خوشبختانه ExactlyAppBot معنی مرتبط با هر کلمه را به صورت کامل در حالت های گوناگونی چون صفت، اسم، فعل و... به کاربر توضیح می دهد.

پس از آن نیز یک فایل صوتی جهت یادگیری صحیح تلفظ هر کلمه برای شما فرستاده می شود. همانطور که گفتیم این ربات از تکنیک تکرار مکرر برای به خاطر سپاری کلمات و معنای کاربردی آن ها استفاده می کند. در همین رابطه کاربران می توانند با ضربه زدن روی شماره هر معنی که در پایین فهرست توضیحات قرار دارد معنای مورد نظر خود را به لیست یادگیری اضافه کنند.

برای دسترسی به لیست یادگیری و مدیریت آن کافیست از دستور words/  استفاده کنید. پس از آن ربات به فاصله هر چند روز یک بار اقدام به ارسال مجدد لغات موجود در لیست یادگیری برای شما می کند تا به واسطه تکرار مداوم آن ها بتوانید معنای لغات مختلف را برای همیشه به خاطر بسپارید به همین سبب جهت تقویت دایره لغات انگلیسی خود گام بردارید.

همانطور که پیش تر نیز گفتیم، قصد داریم به صورت هفتگی ربات های مختلف تلگرام را به شما معرفی کنیم. پس این بهترین فرصت برای شماست تا اگر ربات جالب و جذابی می شناسید آن را در قسمت نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟