کمپانی Bose اسپیکری ساخته که دور گردن کاربر قرار می گیرد

کمپانی Bose اسپیکری ساخته که دور گردن کاربر قرار می گیرد

بالش های مخصوص گردن که در هواپیما مورد استفاده قرار می گیرند را تصور کنید و حالا تصور کنید که به جای بالش، در واقع یک اسپیکر به دور گردنتان قرار گیرد. کمپانی Bose اخیراً محصولی با همین ایده ساخته که SoundWear Companion Wearable Speaker نام دارد.

این دستگاه از طریق بلوتوث به موبایل کاربر متصل می شود و به همین خاطر، مثل هر اسپیکر بلوتوث دیگری می توانید از آن برای پاسخ به تماس ها در محل کار استفاده کنید. ضمناً امکان کنترل دستگاه از طریق اپلیکیشنی مخصوص روی iOS و اندروید هم مهیا است.

Bose می گوید ایده کلی، گجتی است که به شما اجازه می دهد در عین گوش سپردن به موسیقی، از دنیای پیرامون تان بی خبر نباشید. گفتنی است که ال جی هم سال گذشته دستگاهی مشابه به نام LG Tone Studio ساخت که البته به ایربادهایی مجهز بود تا در اماکن عمومی، حریم تان حفظ شود. اسپیکر ال جی ۲۲۹ دلار قیمت داشت و اسپیکر Bose بالغ بر ۲۹۹.۹۹ دلار قیمت گذاری شده است.

Bose می گوید SoundWear Companion Speaker می تواند تا ۱۲ ساعت موسیقی پخش کند و از طریق پورت مایکرو USB شارژ می شود. در هر حال، باید دید که استقبال مخاطبان از این اسپیکر چطور خواهد بود؛ زیرا SoundWear Companion Speaker به نظر برای محیط های عمومی مناسب نیست اما اگر به دنبال سیستمی صوتی برای خانه باشید و قادر به پرداخت هزینه های کلان برای سیستم های صوتی قدرتمند نباشید، اسپیکر جدید Bose قطعاً گزینه ای مناسب به نظر می رسد.

نظرات ۵
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato