کت هوشمند لیوایز به زودی وارد بازار می شود [تماشا کنید]

کت هوشمند لیوایز به زودی وارد بازار می شود [تماشا کنید]

بیش از یک سال از معرفی کت هوشمند لیوایز و دو سال از نمایش اولیه آن می گذرد و ممکن است بسیاری آن را فراموش کرده باشند اما حالا تاریخ عرضه این محصول منحصربفرد مشخص شده است.

این کت که «Commuter Trucker» نام دارد به صورت ویژه برای افزایش ایمنی دوچرخه سواران طراحی شده اما ممکن است نظر طرفداران کت های جین یا علاقمندان فناوری را نیز جلب کند.  بر اساس گزارش های مختلف Commuter Trucker مثل دیگر محصولات برند لیوایز راحت و زیبا بوده و امکان کنترل اپلیکیشن های مختلفی را فراهم می کند.

قطعه بلوتوثی که به دکمه سر آستین متصل می شود امکان برقراری ارتباط بین کت و موبایل هوشمند را فراهم می کند. پس برقراری ارتباط می توانید با کشیدن دست به سمت بالا و پایین سرآستین یا وارد کردن ضربه به آن، فرمان های مختلفی از قبیل کم و زیاد کردن صدای موسیقی، پاسخ به تماس ورودی و غیره را انجام دهید.

این لباس هوشمند پس از پوشیدن به صورت خودکار روشن شده و پس از اتصال به موبایل می تواند پیام های دریافتی را از طریق اسپیکر اسمارت فون یا هدفون بخواند.

علاوه بر این با مشخص کردن یک آدرس از طریق اپلیکیشن گوگل مپ می تواند شما را تا رسیدن به مقصد به صورت صوتی راهنمایی کند.

Commuter Trucker از دو روز دیگر در چند بوتیک محدود و از دوشنبه هفته آینده در برخی فروشگاه های لیوایز و سایت levi.com به قیمت ۳۵۰ دلار عرضه خواهد شد.

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato