پشت پرده ماجرای تاجر ایرانی که خودروهای ب ام و را آتش می زند

پشت پرده ماجرای تاجر ایرانی که خودروهای ب ام و را آتش می زند

این روزها آتش زدن خودروی سری ۷ در جلوی موزه ب ام و توسط یکی از مشتریان عصبانی این کمپانی، به سوژه داغ رسانه ها تبدیل شده است. مساله جالب برای ما ایرانیان این که فرد عصبانی مذکور تاجری ایتالیایی به نام هادی پورمحسنی است.

آقای پورمحسنی سابقه زیادی در نابود کردن خودروهای ب ام و ایجاد جنجال های رسانه ای از این طریق دارد.

شاید به یاد داشته باشید که این فرد ایرانی الاصل در سال ۲۰۱۳ و در اطراف محل برگزاری نمایشگاه خودروی فرانکفورت با چکش به جان ب ام و M6 مدل ۲۰۰۸ افتاد تا اعتراض خود را به مقامات این شرکت نشان دهد.

دلیل این کار وی وجود لرزش، سر و صدا و مشکلات مربوط به گیربکس و عدم رسیدگی و سرویس مناسب از سوی کمپانی ب ام و اعلام شد.

بعد از تعمیر این خودرو و بازگشت به شرایط اولیه، آقای پورمحسنی در سال ۲۰۱۴ دوباره M6 نگون بخت خود را به محل برگزاری نمایشگاه خودروی ژنو برده و تا می توانست به آن صدمه زد. در سال ۲۰۱۵ نیز این تاجر ایتالیایی به سراغ ب ام و Z3 رفته و آن را آتش زد.

آقای پورمحسنی در آخرین اقدام خود سری ۷ اتاق E65 را برای از بین بردن انتخاب کرد. او این خودروی نسبتا قدیمی را به مقابل موزه ب ام و برده و سپس آن را به آتش کشید.

بر اساس برخی گزارش ها دلیل اصلی کینه آقای پورمحسنی به ایرادات متعدد خودروی لیزینگی M6 مربوط می شود. البته بعد از بروز این ایرادات، او هم از پرداخت اقساط خودداری نموده که این مساله نیز منجر به لغو قرارداد شده و وی باید خودروی خود را پس می داد که از اینکار ممانعت کرده است.

در واقع آنطور که از شواهد ماجرا برمی آید، ب ام و معتقد است خودرو مذکور به دلیل عدم پرداخت اقساط عملا فروش نرفته است و از همین جهت نیز الزامی به ارائه خدمات به آن ندارد.

طبیعتا آقای پور محسنی در سوی دیگر ماجرا خود را محق ادعای خسارت از ب ام و می داند و می خواهد با چنین اقداماتی و آسیب زدن به اعتبار این کمپانی، مدیران مربوطه را ملزم به پرداخت حقوق از دست رفته خود کند.

از این رو می توان گفت که ماجرای بین آقای پورمحسنی و ب ام و بیشتر از آنکه ناشی از یک مشکل فنی و عدم ارائه خدمات پس از فروش مناسب به ایشان باشد، به یک اختلاف نظر حقوقی پیچیده مبدل شده است.

بعد از آتش زدن سری ۷ در یک مکان عمومی، پلیس وارد عمل شده و آقای پورمحسنی را بازداشت کرده است. علی رغم این موضوع آقای پورمحسنی اعلام کرده که به مبارزه خود با ب ام و ادامه خواهد داد! نظر شما در این باره چیست؟ آیا با اقدامات وی موافقید؟

نظرات ۳۳
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato