بازی Metal Gear Solid V برای دارندگان سرویس پلی استیشن پلاس رایگان شد

لیست بازی های رایگان مشترکین سرویس پلاس پلی استیشن در ماه آینده میلادی، شامل اسامی جذابی است. در این فهرست، نام قسمت پنجم سری متال گیر سالید و بازی ترسناک Amnesia: Collection که مورد تحسین بسیاری از منتقدان قرار گرفته، دیده می شود.

عنوان The Phantom Pain، از جمله بازی های تحسین شده توسط منتقدان در سال ۲۰۱۵ میلادی است که به سازندگی هیدئو کوجیما و کمپانی کونامی، عرضه شد. پس از ساخت این بازی، کوجیما از کونامی جدا شد و استودیو مستقل خودش را برای ساخت عناوین بعدی تاسیس کرد.

عنوان Amnesia: Collection نیز مجموعه ای شامل سه بازی که قسمت اول این مجوعه، بسته الحاقی همین قسمت و قسمت دوم مجموعه با نام A Machine for Pigs در آن حضور دارند ، می شود.

باقی عناوین رایگان این ماه سرویس، به اندازه نام هایی که پیش از این به آن ها اشاره کردیم، بزرگ نبوده اما قطعاً شما را سرگرم خواهند کرد:

  • Monster Jam Battlegrounds، پلی استیشن ۳
  • Hustle Kings، پلی استیشن ۳
  • Hue، پلی استیشن ویتا
  • Sky Force Anniversary، پلی استیشن ویتا

تمام این بازی ها از تاریخ ۵ اکتبر تا ۲ نوامبر رایگان خواهند بود. عنوان That’s You که از جزیی از برنامه Play Link سونی که در آن قادر به انجام بازی های موبایل رو کنسول ها است نیز، از اواخر ماه آینده میلادی برای دارندگان سرویس پلی استیشن پلاس، به صورت رایگان در دسترس قرار خواهد گرفت.

نظرات ۸

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟