با WatchOS 4.1، استریم مخابراتی موسیقی و رادیو به اپل واچ سری 3 می آید

با WatchOS 4.1، استریم مخابراتی موسیقی و رادیو به اپل واچ سری 3 می آید

اپل به تازگی نسخه بتای WatchOS 4.1 را عرضه کرده که بهبودهای قابل توجهی در اپل واچ سری ۳ به وجود می آورد. یکی از قابلیت های تازه ای که این نسخه از سیستم عامل WatchOS در ماه اکتبر به ساعت هوشمند اپل می آورد، استریم مخابراتی موسیقی است که همین حالا در نسخه بتا هم قابل دسترسی است.

در لیست تغییرات این به روزرسانی نوشته شده که کاربران می توانند هر موزیکی را از کتابخانه iCloud Music یا سرویس Apple Music استریم کنند که قطعاً ویژگی مهمی برای بسیاری از خریداران دستگاه به شمار می آید.

گذشته از استریم مخابراتی موسیقی، بتای WatchOS 4.1 اپلیکیشن Radio را نیز به اپل واچ اضافه می کند که به کمک آن، کاربر می تواند به صورت زنده به ایستگاه رادیویی Beats 1 یا هر ایستگاه رادیویی دیگری در اپل موزیک، هنگامی که از موبایل یا شبکه وای فای به دور است گوش بسپارد.

و در نهایت، قابلیت دیگر WatchOS 4.1، تبدیل سیری به یک دی جی شخصی است؛ در واقع کافی است مچ دستتان را به دهان تان نزدیک کنید و از سیری بخواهید که هر ژانری از موسیقی را پخش کند. در حال حاضر انتظار می رود نسخه نهایی WatchOS 4.1 طی ماه آتی میلادی در دسترس تمام کاربران اپل واچ سری ۳ قرار گیرد؛ درست همانطور که اپل پیشتر وعده اش را داده بود.

نظرات ۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato