هوآوی می گوید Mate 10 یک اسمارت فون نیست

هوآوی می گوید Mate 10 یک اسمارت فون نیست

کمپانی هوآوی اخیراً با هدف افزایش هیجان مخاطبان نسبت به اسمارت فون پرچمدار و مورد انتظار Mate 10 تیزری ویدیویی منتشر کرده است. در این ویدیو، هوآوی می گوید که میت ۱۰ «یک اسمارت فون نیست» و بیشتر به «یک ماشین هوشمند» شباهت دارد که می تواند «مثل ما و برای ما» ببیند، فکر کند و یاد بگیرد.

در این ویدیو همچنین می توانیم دوربین دوگانه اصلی و قاب فلزی دستگاه را مشاهده کنیم که پیشتر شایعاتی درباره شان شنیده بودیم. بنابر این شایعات، خانواده Mate 10 شامل سه اسمارت فون خواهد بود: مدل استاندارد Mate 10، مدل Mate 10 Lite و مدل پیشرفته تر Mate 10 Pro.

همانطور که پیشتر گزارش شده است، خانواده Mate 10 به لطف چیپست کایرین ۹۷۰ هوآوی، از هوش مصنوعی داخلی بهره می برد. این کمپانی چینی همچنین می گوید که کایرین ۹۷۰، نخستین چیپ مبتنی بر هوش مصنوعی برای موبایل است که از واحد پردازش عصبی مخصوص بهره می برد. اما هنوز اطلاعات دیگری درباره این چیپست و قدرت پردازشی Mate 10 در دسترس نیست و باید تا معرفی و عرضه آن منتظر ماند.

به هر حال، هوآوی انتظارات را نسبت به توانایی های کلی میت ۱۰ در زمینه هوش مصنوعی و نیز پرفورمنس آن بسیار بالا برده است و قطعاً برای آشنایی هرچه بیشتر با این دستگاه هیجان زده هستیم. طبق برنامه ریزی هوآوی، خانواده Mate 10 در تاریخ ۱۶ اکتبر (۲۴ مهرماه) طی مراسمی در برلین رونمایی خواهد شد.

ویجیاتو

نظرات ۱۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato