گوگل شخصیت های محبوب تلویزیونی را به حوزه واقعیت افزوده می آورد

گوگل شخصیت های محبوب تلویزیونی را به حوزه واقعیت افزوده می آورد

گوگل استیکرهای واقعیت افزوده را برای پیکسل معرفی کرد که در بین آنها، شخصیت های چندین سریال و فیلم محبوب از جمله «چیزهای عجیب» (Stranger Things) یا «جنگ ستارگان» (Star Wars) دیده می شود.

طبق اظهارات گوگل، دوربین موبایل های پیکسل ۲ به طور خاص برای واقعیت افزوده بهینه سازی شده تا محتوای مجازی را با کیفیت فوق العاده به فضای واقعی اضافه کند. این موضوع در مراسم امروز از طریق چندین اپلیکیشن AR به نمایش گذاشته شد.

یکی از این اپ ها به شما اجازه می دهد تا «لیگ افسانه ها» (League of Legends) را در محیط AR تماشا کنید، و دیگری لِگوهای مجازی را در اختیارتان می گذارد، تقریباً شبیه اپ هایی که برای پلتفرم واقعیت مجازی Daydream وجود دارند.

در ادامه ویدیوی معرفی قابلیت های پیکسل ۲ در حوزه AR را مشاهده می کنید:

در بخش استیکرهای واقعیت افزوده، شخصیت های مختلف می توانند با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. مثلاً اگر ابرقهرمان اصلی «چیزهای عجیب» (الون - ۱۱) را همراه با دشمنش یعنی دموگورگن کنار هم قرار دهید، با یکدیگر می جنگند (و طبیعیست که الون پیروز می شود). کاربران می توانند این صحنه ها را ضبط کرده و آنها را برای دیگران ارسال نمایند.

همان طور که می دانید پلتفرم ARCore گوگل چندی پیش معرفی شد تا با ARKit اپل به رقابت پرداخته و زیرساخت نرم افزاری ساده ای را در اختیار توسعه دهندگان قرار دهد تا اپلیکیشن های واقعیت افزوده خود را بسازند. گوگل قصد دارد تا زمان معرفی رسمی این پلتفرم، بیش از ۱۰۰ میلیون دستگاه اندرویدی سازگار با آن را در بازار در اختیار داشته باشد.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato