وام 97 میلیونی بدون بهره؛ شرایط جدید فروش خودروهای DS در ایران

وام 97 میلیونی بدون بهره؛ شرایط جدید فروش خودروهای DS در ایران

دی اس برند پرچمدار گروه خودرویی پژو سیتروئن است. مارک دی اس ابتدا در اوایل سال ۲۰۰۹ بعنوان زیر مجموعه برتر سیتروئن به مدلهای دیگر اضافه شد و دی اس مخفف روح متفاوت (Different Spirit) یا سری متمایز (Distinctive Series) بود (اگر چه ارجاع به خودروی تاریخی سیتروئن دی اس هم آشکار است)، تا در کنار اتومبیلهای جریان اصلی آن به تولید برسد.

این اسم همچنین نوعی بازی با کلمات به نظر می رسد چرا که تلفظش در زبان فرانسه مانند کلمه déesse به معنی الهه است.

از سال ۲۰۱۵ (قبل از آن از ۲۰۱۲ در چین) برند سیتروئن از روی خودروهای خط تولید دی اس برداشته شد و دی اس به عنوان یک برند مستقل به کار ادامه داد.

به گفته کارلوس تاوارس مدیر عامل پژو سیتروئن، دی اس از پلتفرم‌ ها و ساختار فنی نزدیک به سایر مدل های پژو سیتروئن استفاده خواهد کرد اما از طریق استاندارهای تولیدی و مهندسی مجزا خود را از خودروهای سیتروئن متمایز می کند.شرکت آرین موتور تابان نمایندگی رسمی DS Automobiles فرانسه در ایران شرایط فروش جدید پاییزه را اعلام کرد.
طبق اعلام رسمی شرکت آرین موتور، با افزایش مبلغ وام خرید این برند پریمیوم فرانسوی تا سقف ۹۷ میلیون تومان و بازپرداخت ۱۸ ماهه بدون سود و یا ۲۴ ماهه با سود ۱۸ درصدی، امکان خرید را برای هموطنان آسان نمود.همچنین مشتریان در صورت خرید نقدی از تخفیف ویژه ی ۳ تا ۷ میلیون تومان بهره خواهند برد.
خودرو های DS 5LS, DS 5, DS 6 و DS 3 در حال حاضر توسط آرین موتور به فروش می رسد و امکان تست درایو نیز برای تمامی محصولات در خانه ی DS تهران واقع در بلوار اندرزگو فراهم است.

نظرات ۶
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato