هوآوی تایید کرد: موبایل Mate 10 همراه با باتری 4000 میلی آمپر ساعتی عرضه می شود

در حالی که کمتر از دو هفته تا برگزاری رویداد معارفه پرچمدار جدید هوآوی باقی مانده، این کمپانی چینی از همین حالا دست به کار شده و آرام آرام به معرفی ویژگی های منحصر به فرد موبایل Mate 10 می پردازد. خانواده Mate 10 قرار است در سه مدل عرضه شود و احتمال می رود گذشته از ابعاد، برخی مشخصات سخت افزاری آنها نیز با یکدیگر متفاوت باشد.

با این همه، باتری احتمالاً در همه مدل ها ظرفیتی یکسان خواهد داشت و گمان می رود که Mate 10 و Mate 10 Pro به همراه باتری یکسان روانه بازار شوند؛ هرچند که این اطلاعات هنوز به صورت رسمی تایید نشده است.

اما نکته ای که به صورت قطعی می دانیم، استفاده از باتری 4000 میلی آمپر ساعتی در Mate 10 است. کمپانی چینی با انتشار تصویری تازه این موضوع را به صورت رسمی تایید کرده و قطعاً با موبایلی طرف هستیم که عمر باتری بسیار بالایی داشته و کاربران را در روزهای شلوغ همراهی می کند. اما متاسفانه شعارمورد استفاده برای این تصویر، آنقدرها تاثیرگذار نیست: «وقتی که باتری شما با یکبار شارژ، برای یک روز کامل دوام می آورد.»

در هر صورت، حالا به طور رسمی می دانیم هوآوی Mate 10 همراه با باتری 4000 میلی آمپر ساعتی عرضه می شود که هیچوقت در هیچ یک از مدل های قبلی خانواده Mate دیده نشده و قطعاً مزیت مهمی به شمار می آید؛ اما عمر باتری به فاکتورهای گوناگونی بستگی دارد و تا زمانی که دستگاه در دنیای واقعی بررسی نشود، نمی توان نظری قطعی راجع به آن داشت.

نظرات ۱۹

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟