با پرمصرف ترین اپلیکیشن های اندرویدی آشنا شوید

با پرمصرف ترین اپلیکیشن های اندرویدی آشنا شوید

همان طور که می دانید در میان اپلیکیشن های موجود روی هر تلفن هوشمند، بعضی از موارد نسبت به بقیه پرمصرف تر بوده و منابعی مانند توان پردازش، باتری، فضای ذخیره سازی و ترافیک اینترنت را با سرعت بیشتری مصرف می کنند.

کمپانی امنیتی Avast نیز در همین راستا پژوهشی انجام داده و اپلیکیشن های اندرویدی را در دو گروه «اجرا شونده به صورت خودکار» و «اجرا شونده توسط کاربر» در زمینه های مختلف مورد بررسی قرار داده که نتایج آن را در تصاویر زیر مشاهده می کنید:

اجرا شونده به صورت خودکار - توان پردازش
اجرا شونده به صورت خودکار - باتری
اجرا شونده به صورت خودکار - فضای ذخیره سازی
اجرا شونده به صورت خودکار - ترافیک اینترنت
بازی ها - توان پردازش
اجرا شونده توسط کاربر - توان پردازش
اجرا شونده توسط کاربر - باتری
اجرا شونده توسط کاربر - فضای ذخیره سازی
اجرا شونده توسط کاربر - ترافیک اینترنت

داده های Avast طی سه ماهه نخست سال ۲۰۱۷ و از سه میلیون کاربر جمع آوری شده است

جالب است بدانید که Avast داده های مورد نیاز را از سه میلیون کاربر و طی سه ماه جمع آوری کرده که در این میان از اپلیکیشن هایی که کمتر از ۵۰ هزار کاربر داشتند صرف نظر شده است. همچنین لازم به ذکر است که داده های مذکور در سه ماهه نخست سال ۲۰۱۷ جمع آوری شده اند و مربوط به نرم افزارهایی هستند که در مجموع بیشترین منابع را مصرف نموده اند.

گفتنی است با توجه به سیاست های موجود در پژوهش، اپلیکیشن های مورد اشاره الزاماً پرمصرق ترین موارد موجود برای پلتفرم اندروید نیستند چرا که Avast در تحقیقات خود نرم افزارهای پر ایراد، غیر رسمی و کم کاربر را از چرخه جمع آوری داده حذف کرده است.

ویجیاتو

نظرات ۸

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato