آیا قابلیت پرتره به دوربین گلکسی اس 8 اضافه خواهد شد؟

سامسونگ پس از معرفی موبایل گلکسی نوت ۸ (بررسی دیجیاتو)، مانور زیادی روی قابلیت های دوربین آن داد. یکی از امکانات عکس برداری این موبایل، حالت پرتره (Portrait Mode) بود که امکان ثبت تصاویر با پس زمینه محو را فراهم می آورد.

حالا بر اساس پاسخی که بخش پشتیبانی سامسونگ به یکی از کاربران داده، به نظر می رسد این قابلیت در آینده با یک به روز رسانی نرم افزاری به اسمارت فون های گلکسی S8 (بررسی دیجیاتو) و S8 پلاس اضافه شود.

گلکسی نوت ۸ به لطف دوربین دوگانه از حالت پرتره پشتیبانی می کند.

در این خصوص بخش پشتیبانی کمپانی کره ای به یکی از کاربران این گونه پاسخ داده: «با احترام به سوال شما، تاکنون اطلاعی درخصوص این مسئله نداریم؛ ولی بسیار امیدواریم که در به روز رسانی نرم افزاری بعدی، بتوانید از قابلیت پرتره بهره ببرید». لازم به ذکر است که با وجود این پاسخ، هنوز سامسونگ به طور رسمی این خبر را اعلام نکرده و گفته های واحد پشتیبانی نیز کمی عجیب است؛ زیرا قطعی به نظر نمی رسند.

یادآوری می کنیم که حالت پرتره، امکان ثبت تصاویر با پس زمینه محو را فراهم می کند و معمولاً در اسمارت فون های دارای دوربین دوگانه تعبیه می شود.

برخی از اسمارت فون ها از جمله پیکسل ۲ گوگل، به لطف تکنولوژی پیکسل دوگانه حتی با دوربین اصلی تکی، از حالت پرتره برخوردار هستند. لذا به نظر می رسد با توجه به بهره مندی گلکسی اس ۸ از پیکسل های دوگانه، این قابلیت در تلفن هوشمند مذکور قابل پیاده سازی باشد.

ویجیاتو

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟