سنهایزر هدفون 500 دلاری HD 660 S را به بازار عرضه کرد

سنهایزر یک شرکت آلمانی است که در سال ۱۹۴۵ و چند هفته پس از پایان جنگ جهانی توسط یک تیم هشت نفره از مهندسان دانشگاه هانوفر به سرپرستی «فریتز سنهایزر» تأسیس شد و از آن زمان تا کنون، به تولید ابزار و لوازم با کیفیت برای صنعت موسیقی مشغول است.

کمپانی مذکور که تا کنون محصولات متنوع و البته گرانقیمت بسیاری را تولید کرده، به تازگی مدل جدیدی از هدفون های روگوشی (باز) خود را به بازار معرفی نموده که از مشخصات قابل توجهی برای علاقه مندان به موسیقی و کاربران حرفه ای برخوردار است.

هدفون مورد بحث که «HD 660 S» نام دارد، از یک مبدل جدید بهره مند بوده که صدای طبیعی و بدون نویزی را تولید می کند. همچنین دو سمت هر هدفون به صورت دستی و با انجام تست های دقیق انتخاب می شوند که باعث هماهنگی بالایی میان آنها شده و در خروجی صدا تفاوتی در حد ۱± دسیبل دارند.

هدفون HD 660 S با یک تبدیل به جک ۳.۵ میلیمتری تلفن همراه متصل می شود

لازم به ذکر است که مقاومت هدفون جدید سنهایزر تنها ۱۵۰ اُهم بوده که در کنار کابل جداشونده از جنس مس OFC (خالی از اکسیژن) با رسانایی بالا، از طریق کانکتورهای ۴.۴ و ۶.۳۵ میلیمتری به منبع صدا متصل می شود. البته یک تبدیل ۳.۵ میلیمتری نیز برای HD 660 S در نظر گرفته شده تا کاربران بدون نیاز به قطعه اضافی (بر خلاف مدل های قبل) هدفون را مستقیماً به تلفن همراه خود متصل کنند.

گفتنی است بالشتک های هدفون سنهایزر HD 660 S از نوع قابل تعویض هستند و این محصول با رنگ مشکی ذغالی به قیمت ۴۹۹.۹۵ دلار قابل خریداری خواهد بود.

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟