سونی برای نینتندو سوییچ و پی سی بازی خواهد ساخت

سونی برای نینتندو سوییچ و پی سی بازی خواهد ساخت

به نظر می رسد سونی در آینده نزدیک، بازی هایی را روی پلتفرم های نینتندو سوییچ و پی سی عرضه خواهد کرد. یکی از اولین بازی هایی که راه به این پلتفرم ها پیدا خواهد کرد، عنوان Tiny Metal خواهد بود که جدا از عرضه برای پلی استیشن ۴، به سوییچ و پی سی نیز خواهد آمد.

البته این بازی ها تحت نظر برند جدید سونی با نام آنتایس عرضه خواهند شد که جدا از بازی ذکر شده، سه بازی دیگر نیز در دست عرضه دارد.  یکی از عناوین در دست ساخت آنتایس، به صورت انحصاری برای پلی استیشن ۴ و دو مورد دیگری برای پی سی عرضه خواهند شد. البته ممکن است که این بازی ها، بعد از مدتی برای سایر پلتفرم ها نیز عرضه شوند.

به نظر می رسد که دلیل اصلی سونی برای انجام این کار، کمک به شناساندن بازی های مستقل خود به طیف وسیع تری از مخاطبان است. لازم به ذکر است که این اولین باری نیست که سونی عناوینی را برای سایر پلتفرم ها عرضه می کند و پیش از این نیز، بازی های PlanetSide 2 و Payday: The Heist، از این کمپانی، برای پی سی منتشر شده بودند.

خبر عرضه بازی های سونی برای پلتفرم های دیگر در حالی اعلام می شود که پیش از این فیل اسپنسر، مدیر برند ایکس باکس خبر از عدم امکان مذاکره با سونی برای امکان ایجاد کراس پلی بین پلتفرم های پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان داده بود.

نظرات ۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato