تست درایو BYD S6 در پیست آزادی برگزار شد

تست درایو BYD S6 در پیست آزادی برگزار شد

روز گذشته علاقه مندان به خرید خودرو بی وای دی S6 توانستند تا پیش از خرید، رانندگی با این مدل را در فضای پیست آزادی تهران تجربه کنند.

بی وای دی اس ۶ یکی از کراس اوور های تک دیفرانسیل نسبتا جدید در بازار کشورمان است که با قیمتی نزدیک به یکصد میلیون تومان در شرایطی رقابتی قرار دارد.

کارمانیا به عنوان نمایندگی این برند مطرح چینی در بازار کشورمان با تدارک امکان تست درایو این مدل برای مشتریان، امکان انتخاب آگاهانه را برای ایشان فراهم آورده که این مهم در نوع خود شایسته تقدیر است چرا که سطح بازار غیر رقابتی و انحصاری خودرو کشورمان را اندکی به روند منطقی بازار خودرو جهان نزدیک تر می کند.

بی وای دی S6 به واسطه استفاده از ساختار بدنه و شاسی لکسوس RX نسل دوم از فضای داخلی مناسبی برای سرنشینان برخوردار است و به سبب تنظیم متفاوت سیستم فنربندی، سواری نرم و راحت و قابلیت های خارج از جاده ای قابل قبولی را ارائه می دهد.

پیشرانه ۲.۴ لیتری با قدرت ۱۶۰ اسب بخار و بهره گیری از گیربکس شش  سرعته دوبل کلاچ نیز سبب شده تکنولوژی ارائه شده توسط این خودرو در سطح قابل قبولی نسبت به خودروهای روز جهان طبقه بندی شود.

کارمانیا در نظر دارد تا در هفته های آتی، مراحل بعدی این تست درایو را برای مشتریان خود برگزار کند و از این جهت علاقه مندان می توانند با مراجعه به وب سایت این شرکت . ثبت نام برای تست درایو در برنامه های بعدی شرکت نمایند.

 

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato