دومین ماشین حفاری شرکت تازه ایلان ماسک به زودی فعالیت خود را آغاز می کند

دومین ماشین حفاری شرکت تازه ایلان ماسک به زودی فعالیت خود را آغاز می کند

ایلان ماسک روز گذشته در توییتی اعلام کرد که دومین ماشین حفر تونل شرکت جدید آن به نام Boring تقریبا آماده شده و قرار است به افتخار یکی از اشعار «رابرت فراست» آن را «Line-Storm» بنامند.

ماشین حفاری Boring Company

اخبار مربوط به دومین ماشین حفاری Boring Company در حالی منتشر شده که تنها دو ماه از صدور مجوز فعالیت ماشین اول در خارج از محدوده شرکت می گذرد.

گفتنی است Boring Company (به معنی شرکت حفاری یا شرکت کسل کننده!) قرار است با ایجاد شبکه ای از تونل های پیشرفته زیر شهرهای آمریکا امکان تردد سریع خودروها با سرعت ۲۰۰ کیلومتر بر ساعت و بدون هیچ ترافیکی را فراهم نماید.

هایپرلوپ قرار است امکان تردد سریع خودروها را بدون هیچ ترافیکی فراهم کند

این تونل ها قرار است ۱۳.۵ متر زیر مسیرهای عمومی اطراف دفتر مرکزی اسپیس اکس حفر شوند. این شرکت به شهروندان لس آنجلس قول داده که در صورت جابجایی ۱ سانتی متری خاک سطح فوقانی، پروژه بلافاصله متوقف شود.

نامگذاری این ماشین قدرتمند و خشن حفاری بر اساس شعری عاشقانه از رابرت فراست با عنوان «و زیر باران عشق من باش» در نوع خود جالب توجه است اما همین مساله باعث ایجاد شایعاتی مبنی بر سازگاری این ماشین با شرایط آب و هوایی مختلف شده است.

اولین ماشین حفاری این شرکت به نام «Godot» کار خود را در لس آنجلس آغاز کرده است. این ماشین نیز به افتخار نمایشنامه مشهور «در انتظار گودو» از «ساموئل بکت»نام گذاری شده بود.

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato