همه چیز درباره آیفون 13
آغاز فعالیت اسنپ در تبریز

آغاز فعالیت اسنپ در تبریز

تمرکز سامانه حمل‌ونقل اسنپ این‌ روزها بر روی فعالیت در شهرهای مختلف ایران قرار گرفته و این شرکت اکنون خبر از آغاز فعالیت خود در تبریز به عنوان هفتمین شهری که در آن مشغول به کار است می‌دهد.

به این ترتیب پس از تهران، اسنپ در شهرهای کرج، اصفهان، شیراز، مشهد، قم و تبریز فعالیت می‌کند تا بیشتر کلان‌شهرهای ایران توانایی استفاده از امکانات این سامانه را داشته باشند و بتوانند رفت‌وآمدی سازمان‌یافته‌تر را تجربه کنند که به اعتقاد خود اسنپ، موجب کاهش ترافیک و آلودگی شهری می‌شود. 

گسترش فعالیت اسنپ در سطح ایران در حالی اتفاق می‌افتد که روز جمعه تیم فنی این شرکت با برگزاری مراسمی خبر از توسعه قابلیت‌های امنیتی متنوعی برای بالابردن امنیت سفر هم برای مسافر و هم برای راننده داده بود. بر اساس گفته مدیر فنی اسنپ، کاربران این سامانه تا دو ماه آینده می‌توانند از قابلیت‌های یک پیام‌رسان در اپلیکیشن خود اسنپ استفاده کرده و بدون اینکه شماره تماس خود را با راننده به اشتراک بگذارند، بر بستر اینترنت تماس امن اسنپی برقرار کنند؛ تماسی که پس از اتمام سفر، دوباره بین راننده و مسافر امکان‌پذیر نخواهد بود.

همین مسئله در کنار تصحیح فرآیند جذب راننده در این سامانه، می‌تواند اسنپ را به سوی تبدیل شدن به یک شرکت کم‌نقص‌تر سوق دهد.

اگر ساکن تبریز هستید و می‌خواهید از اسنپ استفاده کنید، این شرکت کد تخفیف qta-salam را در نظر گرفته تا اولین سفر خود را رایگان انجام دهید. برای دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه «راهنمای اسنپ در تبریز» مراجعه کنید.

نظرات ۵
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato