سورپرایز شیرین سامسونگ برای ۲۰۰ مسافر یکی از خطوط هوایی اسپانیا

سورپرایز شیرین سامسونگ برای ۲۰۰ مسافر یکی از خطوط هوایی اسپانیا

روز گذشته مسافران پرواز شماره IB 0513 خطوط هوایی Iberia از مقصد La Coruña به مادرید اسپانیا شیرین ترین سفر خود را تجربه کردند. این ۲۰۰ مسافر ضمن آنکه سالم و سلامت به مقصد خود رسیدند، بلکه بعد از فرود همراه با یک دستگاه گلکسی نوت ۸ سامسونگ هواپیما را ترک کردند.

البته اشاره کنیم که این بذل و بخشش بزرگ را واحد اسپانیای سامسونگ ترتیب داده بود و آنها که در سایر کشورهای دنیا زندگی میکنند بهتر است امیدی به دریافت این موبایل در جریان یکی از سفرهای هوایی خود نداشته باشند.

اگر می خواهید بدانید مسافران این پرواز تا چه اندازه بعد از غافلگیری سامسونگ خوشحال شده اند توصیه می کنیم ویدیوی زیر را مشاهده نمایید.

اما باز میگردیم به شرح ماجرا؛ مسافران آرام و بی صدا روی صندلی های خود نشسته بودند که خدمه پرواز با سینی های مملو از این فبلت مقابل آنها ظاهرا شدند وآنها را شوکه کردند.

البته در پس این کار نیز فکر بزرگی قرار دارد: سامسونگ با این روش به نوعی به جهانیان نشان داد که بحران نوت ۷ را پشت سر گذاشته و قدر مشتریان وفادارش را هم به خوبی می داند.

واحد اسپانیای سامسونگ در توییتی آورده:

ما در سامسونگ وقتی زمین می خوریم نتنها ریسک بلند شدن دوباره از جایمان را به جان می خریم بلکه پرواز کردن را هم می آموزیم.

ویجیاتو

نظرات ۴۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato