بازی Injustice 2 برای پی سی تایید شد

بازی Injustice 2 برای پی سی تایید شد

سرانجام و همانطور که انتظار می رفت، بازی Injustice 2 برای پلتفرم پی سی تایید شد. ناشر و سازنده این بازی یعنی کمپانی برادران وارنر و استودیو ندررلم، طی بیانه ای، عرضه این بازی برای پلتفرم پی سی را تایید کردند.

این بازی مبارزه ای که بر اساس دنیای ابرقهرمانان دنیای کامیک های دی سی طراحی شده است، چندی پیش برای کنسول های پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان عرضه شده و با واکنش خوبی از سمت منتقدان و طرفداران بازی های مبارزه ای، روبرو شد.

لازم به ذکر است که سازندگان بازی، جدا از تایید عرضه آن برای پی سی، خبر از انتشار یک بتا عمومی برای این پلتفرم روی شبکه استیم در روز جاری (۳ آبان) را دادند.

مسئولیت انجام پورت نسخه پی سی بازی، بر عهده استویدیو QUOC که پیش از این به خوبی از عهده پورت مورتال کمبت ایکس برای همین پلتفرم شده بود، واگذار شده است.

البته برادران وارنر، سابقه خوبی در چند سال اخیر، سابقه خوبی در عرضه بازی برای پی سی ندارند. بازی Batman Arkham Knight  که در سال ۲۰۱۵ میلادی برای این پلتفرم عرضه شده بود، یک تجربه پورت کردن افتضاح بود.

انتقاد از عرضه با مشکل نسخه پی سی بازی تا جایی پیش کرد که سرانجام ناشرین آن تصمیم به حذف آن از استیم و عرضه دوباره آن با تاخیر و پس از رفع مشکلات کردند.

البته به نظر می رسد که برادران وارنر از این قضیه درس گرفته و نسخه پی سی بازی Injustice 2، پورت قابل قبولی خواهد بود. هنوز تاریخ انتشار مشخصی برای این عنوان در نظر گرفته نشده است.

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato